Witam .kto dostał bardzo wysoki rachunek za prąd gdy płacił o wiele duzo mniej.chodzi mi o ulice jeleniogorskie 13 od operatora Energa Obrót Gdańsk
00
~Asia
89.64.112.*
(5 lat temu) 26 lutego 2021 o 10:01
Dzień dobry.
Również mieszkam na Jeleniogórskiej i mam prąd z Energii Obrót Gdańsk-sama podaję odczyt-zużycie rzeczywiste i jakiejś diametralnej różnicy nie zauważyłam.
Pozdrawiam.