Widok

Czynsz za prąd

Witam .kto dostał bardzo wysoki rachunek za prąd gdy płacił o wiele duzo mniej.chodzi mi o ulice jeleniogorskie 13 od operatora Energa Obrót Gdańsk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzień dobry.
Również mieszkam na Jeleniogórskiej i mam prąd z Energii Obrót Gdańsk-sama podaję odczyt-zużycie rzeczywiste i jakiejś diametralnej różnicy nie zauważyłam.
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Ujeścisko

Gecco Deweloper (12 odpowiedzi)

Jeżeli ktoś jest zainteresowany szczerą opinią polecam przejść się po mieszkańcach inwestycji na...

Wiśniowa Aleja (44 odpowiedzi)

Położenie osiedla w niewielkiej odległości od al. Armii Krajowej oraz al. Pawła Adamowicza...

do góry