Po kilkukrotnej wizycie w tym salonie spokojnie mogę stwierdzić, że to jeden z najlepszych jak nie najlepszy fryzjer u jakiego byłam. Obsługa fachowa i dokładnie wyszkolona.Co do złych opinii myślę, że niektórzy klienci nie są przyzwyczajeni do atmosfery jaka tam panuje.Nie rozumiem jak można wystawiać opinię salonowi po PIERWSZEJ WIZYCIE, która akurat nie musi przebiegać na tip top, chociaż każdy pracownik stara się aby oczywiście tak było.Praktykantki zapewne stoją nad głową, może to nie przyjemne ale to ich praca i nauka.To iż salon mieści się w 'piwnicy' nie oznacza że od razu spada jego ocena.Pracownice starają się aby w 100% każdy klient wyszedł zadowolony ze swojej wizyty pomimo lekkiego chaosu jaki panuje, choć bardzo rzadko.Dodam jeszcze,że każdy zabieg tam wykonywany na pewno nie każdemu może przypaść do gustu, ale nie wszystko jest i będzie idealne, ale każdy się stara żeby były spełnione wszystkie prośby klientów:).Pozdrawiam i życzę aby następne wizyty były jak najlepsze :-).