Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Szok ogromne doświadczenie. :) wątek zamknięty Jestem bardzo zaskoczona że jeszcze są fryzjerzy z pasją oraz ogromnym...
~liliana
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 listopada 2018

Zaskok pozytywny wątek zamknięty Ktoś gdzieś kiedyś wspomniał mi o przemiłych paniach z Najss. Będąc w okolicy...
~Trombocyt
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 listopada 2016

bradzo polecam wątek zamknięty Bardzo miła niespodzianka. Do studia Najss trafiłam zupełnie przypadkiem i...
~monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 listopada 2016

ZDECYDOWANIE! Polecam Panią Joannę wątek zamknięty Jeśli macie długie włosy i ogromne obawy przed wizytą u fryzjera, to...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 września 2016

Pełen profesjonalizm ☺ wątek zamknięty Dziewczyny Tak dalej , z całego serca polecam Najss doradztwo super...
~Anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 marca 2016

Polecam ! wątek zamknięty Do studia Najss trafiłam z polecenia i był to strzał w 10 ! Wszystkie Panie...
~Marlena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2015

Polecam!! wątek zamknięty Trafiłam do salonu nie do końca przez przypadek. Zawsze byłam specyficznie...
~Martyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 marca 2015

pierwszy i ostatni raz.. wątek zamknięty nie wiem skąd taka pozytywna ocena salonu.. jakość usług fatalna.....
~Ola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 września 2014

Polecać będę zawsze i wszystkim! wątek zamknięty Uwielbiam salon, najlepszą fryzjerkę w Gdańsku- Kasię, ogarnięte praktykantki...
~Emilka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 grudnia 2013

Ręce Pani Karoliny wątek zamknięty Chyba tak ma na imię ta urocza fryzjerka o ciemnych włosach. Poprosiłam o...
~ola
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 października 2011

zadowolona wątek zamknięty Rodzinna atmosfera, fachowa obsługa, p. Kasia potrafi świetnie doradzić jaką...
~Kasia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 września 2012

Czysta Prawda wątek zamknięty Po kilkukrotnej wizycie w tym salonie spokojnie mogę stwierdzić, że to jeden...
~Prawda
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2012

Jak najbardziej POLECAM :) wątek zamknięty Dziewczyny idą z duchem czasu, uczestniczą we wszystkich kursach fryzjerskich...
~Kuba
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 lutego 2012

Wielkie zaangażowanie wątek zamknięty Chciałam się podzielić moimi pozytywnymi odczuciami po wizycie w tym salonie....
~teresa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 stycznia 2012

NIE, NIE I JESZCZE RAZ NIE. wątek zamknięty Moja wizyta w salonie najss odbyła się wczoraj. Zacznijmy od tego,że na...
~Ola
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 listopada 2011

Bordo - to rudy?? wątek zamknięty Kupiłam grupon - tanio - 89 zł za koloryzacje i inne zabiegi wzmacniające...
~ja
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 października 2011

:) Zdecydowanie polecam! :) wątek zamknięty Bardzo miłe miejsce, szeroka oferta, serdeczne podejście do klienta, p. Ela...
~:)))
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 września 2011

TRAGEDIA nie idźcie tam! wątek zamknięty zostałam umówiona na pewną godzinę, przyszłam 10 minut przed czasem i...
~ja
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 lipca 2011

Rewelacja! wątek zamknięty Jeden z niewielu salonów w których można się poczuć jak u koleżanki :) no...
~Emilka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 lipca 2011

Kupon Groupon - pierwsza wizyta wątek zamknięty Szłam na umowioną wizytę z dużą dozą niepewności, gdyż nie wiedziałam o...
~Zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 lipca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
48

postów

42

wątków

do góry