Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Krzysztof - ocena nowy temat Dostępny sprzęt i środki czystości najwyższej klasy. Profesjonalna i miła...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 29 marca 2024

Jerzy - opinia wątek zamknięty Profesjonalnie szybko i solidnie szczerze polecam
~Jerzy
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 marca 2022

Zadowolony Marek wątek zamknięty Mój szef zlecił mi znalezienie firmy, która świadczy usługi mycia okien....
~Marek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 maja 2015

Czyste okna wątek zamknięty Witam. Słońce za oknem, czyli niestety da się zauważyć mnóstwo smug, które...
~Paulina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 maja 2015

Zero podejścia do klienta wątek zamknięty Zadzwonilam do tej firmy i chcialam sie spytac o mozliwosc umycia okien.ledwo...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2015

Polimeryzacja wątek zamknięty Niestety podłogi w mojej firmie nie wyglądały już za dobrze, więc szef zlecił...
~Bronek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2015

Czyste posadzki wątek zamknięty Wreszcie się udało!! Niestety dopiero 4 firma (w tym przypadku Czysta...
~Piotrek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2015

Świetnie i tanio wątek zamknięty Nasze mocno przybrudzone dywany zostały dokładnie wyczyszczone i wyglądają...
~Miecia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 marca 2015

Czyste okna i ramy wątek zamknięty Niestety nie mam czasu na mycie okien w swoim domu i musiałem poszukać firmy...
~Wiesław
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 marca 2015

Lśniące parkiety wątek zamknięty Niestety podczas zimy bardzo łatwo zabrudzić podłogi, które tracą swój połysk...
~Jolanta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 lutego 2015

Czyste dywaniki wątek zamknięty Niestety nie mogłam doczyścić plan po moich klientach (prowadzę restaurację )...
~Beata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 lutego 2015

Elegancja ! wątek zamknięty Chociaż pogoda nie dopisywała firma Czysta Przyszłość perfekcyjnie wywiązała...
~Maryś
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 lutego 2015

Firma godna polecenia wątek zamknięty Za oknem mróz a Panowie z Czystej Przyszłości świetnie poradzili sobie z...
~Jasiu
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 grudnia 2014

Dobra robota ! wątek zamknięty Nie ma takiej plamy, której nie udało by się "Czystej przyszłości"...
~Jowita
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 listopada 2014

Polecam !! wątek zamknięty Panowie fachowi i bardzo sympatyczni, dywany czyste jak nowe a łatwo nie było...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 listopada 2014

Szyby bez smug wątek zamknięty Profesjonalna firma, profesjonalni pracownicy, profesjonalne podejście do...
~Daniel
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 listopada 2014

Pełen profesjonalizm i wysoka jakość wątek zamknięty Z pewnością mogę polecić firmę Czysta Przyszłość jako profesjonalną i...
~Firma Switch
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 grudnia 2012

Profesjonalność,dokładność ,sumienność wątek zamknięty Usługa wykonana w terminie,szybko i profesjonalnie.
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 maja 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry