Dariusz Babiński

Laryngolodzy

Gdańsk, Bernarda Chrzanowskiego 38A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Łukasz - opinia Umówiłem wizytę w konkretnym celu (chodziło o wyjęcie z nosa żelowego...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 19 czerwca 2023

Lekarz niegodny zaufania wątek zamknięty Lekarz bagatelizuje sytuację pacjenta, wizyta trwa jakieś 3-5 min i kończy...
~Joanna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 stycznia 2016

Nie polecam tego lekarza wątek zamknięty Witam, niedawno byłam na pierwszej wizycie u tego lekarza. Byłam bardzo...
~Mila
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 lutego 2015

doktor babiński wątek zamknięty rzeczowy,moze nie wylewny ale miły,kompetentny i szybki w działaniu pomógł...
~zwierzak
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2014

Gburowaty wątek zamknięty Lekarza nie polecam, zupełny brak empatii, naburmuszony i niesympatyczny....
~Pacjent
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 października 2013

Żenada. wątek zamknięty Pan doktor przyjmuje pacjentów chyba z przymusu lub za karę. Ironiczne, wręcz...
~Kuba
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 czerwca 2013

ON NIE SWIADCZY TAKICH USŁUG wątek zamknięty - DZISIAJ NIE, JUTRO NIE A POJUTRZE WYJEŻDŻAM NA KONFERENCJĘ... TO PO CO SIE...
~MATKA
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 listopada 2011

dobro pacjenta wątek zamknięty Nie polecam. Ten specjalista nie kieruje sie dobrem pacjenta, NIESTETY... Do...
~Zdegustowana
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 października 2011

polecam! wątek zamknięty Doskonałe podejście do pacjenta, duża fachowość.Polecam.
~pacjentka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 listopada 2008

polecam wątek zamknięty Wielki plus za wizyty domowe. Przyjechał na czas, co nie jest wśród lekarzy...
~Mat
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 maja 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
10

postów

10

wątków

do góry