Studio D & D

Fryzjerzy Wizażyści, styliści

Gdańsk, Obrońców Wybrzeża 25B/7

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam, zastrzeżenie tylko co do cen i terminów wątek zamknięty Polecam, zastrzeżenie tylko co do cen i terminów, popracujcie kochane bo ceny...
~AGA
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 września 2015

Polecam wątek zamknięty Polecam. Zadowolona z usług.
~Zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2015

Zawsze zadowolona wątek zamknięty Dziękuje Dorotka za Twoją kreatywność i pomysłowość. Polecam wszystkim ten...
~Kinga
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 marca 2015

Bardzo profesjonalnie ale zbyt drogo wątek zamknięty Byłam klientką p. Doroty. Nie mam zastrzeżeń do jej profesjonalizmu, ale mam...
~Marta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2014

Polecam wątek zamknięty Zdecydowanie jeden z najlepszych salonów w jakich byłam. Ceny mogłyby być...
~Kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2014

Serdecznie polecam ;-) wątek zamknięty Z salonu fryzur korzystałam kilka razy i za każdym razem wychodziłam...
~Monika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2014

polecam! wątek zamknięty Od kilku miesięcy jestem stałą klientką salonu D&D. zmęczona dotychczasowymi...
~Marta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2014

Polecam wątek zamknięty Do salonu D&D trafiłam blisko rok temu i od razu w ręce Pani Doroty. Od...
~Kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 lutego 2014

profesjonalizm wątek zamknięty Chciałabym bardzo podziękowac ,Pani Dari za kolor i strzyżenie a Pani Kasi za...
~DS
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 lutego 2014

Normalka wątek zamknięty Patrząc na opinie poprzedniczek spodziewałam się rewelacyjnej usługi.Szczerze...
~Ika
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 maja 2011

pierwsza moja wizyta - i na pewno nie będzie ostatnią :) wątek zamknięty Do salonu trafiłam w zasadzie przypadkiem. Dałam p. Kasi wolną rękę w...
~Anna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 października 2013

Najlepszy salon! wątek zamknięty Od ponad roku moimi włosami zajmuje się Daria i oby to się nigdy nie...
~Zuza
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 października 2013

SUPER!!! wątek zamknięty W sobotę, 3 sierpnia byłam w Studio Fryzur D & D po raz pierwszy. Trafiłam do...
~Iza
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2013

jeden z najlepszych w Trójmieście ...... wątek zamknięty Salon D&D można zaliczyć niewątpliwie do jednych z najlepszych w Trójmieście....
~J.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2013

Godny polecenia wątek zamknięty Przede wszystkim polecam p. Kasię - profesjonalna, skromna, miła, efektywna i...
~Agata
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2013

Sylwia - opinia wątek zamknięty Salon poleciła mi koleżanka, wczoraj byłam po raz pierwszy (dekoloryzacja) i...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 marca 2013

uwielbiam! wątek zamknięty super i profesjonalny salon. osobiscie czesala mnie genialna, zdolna i bardzo...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 lutego 2013

fantastycznie wątek zamknięty chodzę tam od 3 lat i nigdy sie nie zawiodłem zreszta to tak jak i moja żona....
~marcin
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 lutego 2013

Pani Ela wątek zamknięty Polecam wizytę w Salonie D&D. Miła obsługa, przystępne ceny, ładny wystrój i...
~nika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 lutego 2013

POLECAM! wątek zamknięty Salon przyjemny, obsługa również. Zawsze trafiam pod dobre ręce Pani Eli,...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 lutego 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
95

postów

86

wątków

do góry