Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marzena - ocena Pełen profesjonalizm , rzetelność, zrozumienie i podejście do klijenta.
~Marzena
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 7 lutego 2024

Aga S - ocena Sprawa zakończona szybko i pozytywnie. Pełen profesjonalizm a przy okazji...
~Aga S
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 16 listopada 2023

Monika K. - opinia Pani Mecenas prowadzi moją sprawę z wielkim zaangażowaniem. Ma ogromną wiedzę...
~Monika K.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 kwietnia 2023

Klient - opinia Profesjonalna i rzetelna obsługa. Bardzo sympatyczna Pani Prawnik udziela...
~Klient
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 marca 2023

Rafał - opinia Rzetelna fachowa pomoc prawna.
~Rafał
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 lutego 2023

anna sikora - opinia Pani mecenas wspaniale poprowadzila sprawe z ZUS-em bylam mocno zaskoczona...
~anna sikora
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 stycznia 2023

Paweł - opinia Gorąco polecam Panią Danutę, pomogła mi zdalnie bez konieczności spotkania....
~Paweł
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 stycznia 2023

Ak - opinia Szybko i z dużym zainteresowaniem dla mojej sytuacji pomogła mi pani...
~Ak
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 stycznia 2023

Beata - opinia Bardzo polecam panią Danutę. Otrzymałam szybką i profesjonalną pomoc w...
~Beata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 listopada 2022

Beata - opinia Bardzo polecam panią Danutę. Otrzymałam szybką i profesjonalną pomoc w...
~Beata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 listopada 2022

Irena S - opinia wątek zamknięty Pani mecenas bardzo indywidualnie podchodzi do sprawy. Nie boi się trudnych...
~Irena S
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 marca 2022

Łukasz - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalna pomoc prawna, staranne zorientowanie w zagadnieniach...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 listopada 2021

Justyna - opinia wątek zamknięty Profesjonalna, miła i skuteczna pomoc....gorąco polecam
~Justyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 grudnia 2020

Gosia - opinia wątek zamknięty Pani Danuta to kompetentny, sumienny i rzetelny radca prawny. W mojej sprawie...
~Gosia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 października 2020

Piotr - opinia wątek zamknięty Chwila rozmowy... i wszystko wyjaśnione!
~Piotr
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 czerwca 2020

Małgorzata S. zadowolona klientka wątek zamknięty Z pomocy pani radcy korzystałam dwa razy z pełnym sukcesem. Również mój brat...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 października 2018

Polecam każdemu wątek zamknięty Obsługa jest fantastyczna. Pełny profesjonalizm i indywidualne podejście do...
~Wioleta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 marca 2018

SPRAWA ZUS wątek zamknięty Wielkie dzięki za pomoc ! Dzięki Pani udało się zawrzeć ugodę,umorzyć...
~Wiesława Turlewicz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 marca 2018

Sprawa z weksla wątek zamknięty Dziękuję za wnikliwość, drobiazgowość oraz profesjonalizm. Wielu prawników...
~Jerzy
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 lutego 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry