Widok

D.K& M.S. - opinia

Współpracując z firmą Tyszkiewicz a w szczególności z pełnomocnikiem firmy Panem Michałem Nitkowskim przy sprzedaży mieszkania było doświadczeniem idealnym, które życzę każdemu z osobna przy transkacjach na rynku nieruchomości. Pan Michał jest w pełni profesjonalną osobą w zakresie czynności związanych z procesem sprzedaży i w pełni rozumiejącą i akceptującą wątpliwości i argumenty klienta, cechuje go bardzo duża precyzja swojej działalności, pełne zaangażowanie i elastyczne podejście do pokonywania trudności i rozwiązywanie trudnych problemów pojawiających się w całym procesie sprzedaży nieruchomości, który w naszym wypadku był naprawdę krótki i bardzo sprawny. Pan Michał pracuje z pasją do tego co robi i żadne pytanie bądź wątpliwości nie są dla niego przeszkodą. Ze względu na wyżej przedstawione nasze zadowolenie ze sprzedaży nieruchomości będziemy dzięki Panu Michałowi Nitkowskiemu w pełni rekomendować Firmę Tyszkiewicz jako rzetelnego, solidnego i godnego zaufania pośrednika sprzedaży nieruchomości.
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
pomoc merytoryczna: 6
 
prowizje i opłaty: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Pięknie dziękujemy za tak budujące słowa satysfakcji z Państwa strony. Jest nam niezmiernie miło! Pozdrawiamy serdecznie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Tyszkiewicz

Joanna C - ocena (3 odpowiedzi)

Profesjonalizm oraz 100% zaangażowanie. Stały kontakt z agentem. Polecam te agencje, powierzyłam...

do góry