D.K. Optic

Salony optyczne

Gdańsk, gen. Leopolda Okulickiego 7

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dorota B. - ocena obsługa, wybór oprawek - superrrr :-)
~Dorota B.
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 5 października 2023

Sylwia - opinia Bardzo profesjonalne i miłe podejście do klienta! Pomocne sugestie w doborze...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 lutego 2023

Daria - opinia wątek zamknięty To już moje drugie oprawki i chętnie wrócę. Pełen profesjonalizm, dbałość o...
~Daria
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 grudnia 2021

Kinga - opinia wątek zamknięty Wspaniałą obsługa, bardzo duży wybór oprawek, atrakcyjne ceny.
~Kinga
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 października 2021

Małgorzata Obacz - opinia wątek zamknięty Mam 60 lat, więc kupowałam już okulary w wielu salonach optycznych w...
~Małgorzata Obacz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 października 2021

Wer - opinia wątek zamknięty Odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu. Profesjonalni i sympatyczni....
~Wer
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 października 2020

dorociadc - opinia wątek zamknięty Jestem mega zadowolona, polecam
~dorociadc
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 października 2019

Uwielbiam wątek zamknięty Wspaniała obsługa, profesjonalizm i szeroki wybór. Trudno się zdecydować bo...
~Dorota
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 sierpnia 2019

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Profesjonaliści. Polecam każdemu, duży wybór i bardzo profesjonalne...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 marca 2019

Rewelacja! wątek zamknięty Co 2 lata wracam tutaj po kolejne okulary. Kupujemy tu już całą rodziną,...
~Joanna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 stycznia 2019

Ludzie z empatią wątek zamknięty Bardzo miła obsługa. Korzystne ceny, dodatkowe rabaty oraz bezinteresowna...
~Piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 maja 2018

Polecam! wątek zamknięty Drugi raz miałem okazję być klientem w D.K. Optic i drugi raz jestem bardzo...
~BM
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 listopada 2017

Bardzo dobry salon optyczny wątek zamknięty Szukając okularów dla 5-letniej córeczki, po przeczytaniu pozytywnych opinii...
~Martyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 listopada 2016

Szczerze polecam! wątek zamknięty Przede wszystkim bardzo miła, cierpliwa i oddana klientowi obsługa. Druga...
~Lechu
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 czerwca 2016

Miło, szybko i profesjonalnie wątek zamknięty Zakup okularów dla 6-latki, którą bardzo zasmuciła diagnoza okulisty, odbył...
~Kamila
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 maja 2016

Polecam!! wątek zamknięty Szczerze polecam wszystkim, obsługa przemiła i niesamowicie cierpliwa, miałem...
~Zadowolony klient
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 lutego 2015

Wymiana zauszników i nosków-pełen profesjonalizm wątek zamknięty W D.K. Optic od ręki dokonałam wymiany zauszników, choć okulary zakupiłam u...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 września 2014

Fantastyczny salon optyczny! wątek zamknięty Jestem pewna, że w tym salonie każdy znajdzie coś dla siebie, bo wybór...
~Daria
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 lipca 2014

Wspaniały salon optyczny wątek zamknięty Profesjonalna i bardzo sympatyczna, i przede wszystkim pomocna, obsługa....
~Klaudia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2014

Godny zaufania wątek zamknięty bardzo miła obsługa.profesjonalizm,duży wybór oprawek.warto tutaj zbadać...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 lipca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry