Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Łukasz - opinia Omijajcie firmę szerokim łukiem, pracownicy, a przede wszystkim opiekunowie...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 12 czerwca 2023

Monika - opinia wątek zamknięty Potrzebujesz pomocy w inwestycjach na rynku nieruchomości i szukasz ludzi z...
~Monika
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 września 2021

Darek C - opinia wątek zamknięty Firma zasługuje na miano rzetelnego i godnego zaufania partnera biznesowego....
~Darek C
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 sierpnia 2021

Daniel K - opinia wątek zamknięty Polecam firmę z pełnym przekonaniem. Charakteryzują się wysokim poziomem...
~Daniel K
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 lipca 2021

Andrzej Wypuszcz - opinia wątek zamknięty Z firmą DC Invest nawiązałem współpracę przez przypadek. Szukałem mieszkania...
~Andrzej Wypuszcz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 października 2020

Justyna - opinia wątek zamknięty Po pierwszym spotkaniu byłam dość sceptycznie nastawiona, bo oferta wydawała...
~Justyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 września 2020

Adam Pióro - lekarz dentysta implantolog - opinia wątek zamknięty DC Invest - konkretnie Pan Filip Duda to czlowiek , z którym współpracuję od...
~Adam Pióro - lekarz dentysta im
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 sierpnia 2020

Mateusz - opinia wątek zamknięty Szczerze polecam DC Invest - firma pomogła mi na każdym etapie inwestycji -...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 lipca 2020

Dagmara - opinia wątek zamknięty Przez długi czas szukałam firmy, która w profesjonalny i kompleksowy sposób...
~Dagmara
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 lipca 2020

Piotr - opinia wątek zamknięty Szybki termin konsultacji i znalezienia odpowiedniego mieszkania. Szeroki...
~Piotr
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 lipca 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry