Widok

DCT Gdańsk - kierowca ciągnika siodłowego

Cześć wszystkim. Czy może ktoś się wypowiedzieć na temat w/w pozycji? Zarobki netto, system zmianowy, dodatki, bonusy, warunki etc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, przedwczoraj złożyłem CV na stronie DCT i dzisiaj miałem telefon ze na rozmowę mam się stawić za tydzień. Z tego co słyszałem to po okresie próbnym zarobki 25zł/h brutto, a na początek coś około 2100zl netto, praca dwuzmianowa po 12h dwa dni od 6:00 do 18:00 i dwa dni wolne potem 2 dni od 18:00 do 6:00 i znów dwa dni wolne także w sumie jakieś 14-15 dni pracy.. Dodatkowo podobno premie za nocki + 120zł karta paliwowa :) ja jestem świeżak za kierownicą także dla mnie luz zwłaszcza ze mogę sobie dorobić podczas tych dwóch dni wolnych.. Zobaczę w środę jak to będzie wyglądało i jak coś to startuje tam :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

coś za pięknie jak na tą firme, coś tu się nie dodaje....
daj znać czy ta radosna nowina to prawda czy tylko marketing :p
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pewnie mozesz chodzic w ramach nadgodzin tam w swoje dni wolne albo przez grupacon na zlecenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

No i jestem po rozmowie tak jak mówicie pięknie każdy gada a wygląda to zupełnie inaczej.. Pierwsze 2 tygodnie szkolenie platne normalnie iza pierwszy miesiąc pracy 2050zł na rękę wychodzi, później max około 2500zł na miesiąc także mi się nie za bardzo nie opłaca bo sam dojazd wyniesie mnie 400zł czyli 2100zł na czysto, to ja kończe przewóz rzeczy w marcu i wolę po drodze jeździć codziennie za prawie podwójne pieniądze, ale jeśli ktoś jest, że tak powiem miejscowy to może i dobre by to było :) liczyłem na większe pieniądze po okresie próbnym czyli tak jak inni mówili 25zł/h brutto a to jak wszędzie głupoty gadają, Pozdrawiam
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

wpisz w wyszukiwarkę "śmiertelny wypadek BCT Gdynia" i uważnie przeczytaj co napisano
ostatnio takie wypadki często się zdarzają, jak nie pod samą "firmą" to u podwykonawców :/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

no ale BCT i DCT to nie jest ta sama firma!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

fakt
mi chodziło o BCT Gdynia, gdzie jak widać praca kierowcy czy operatora suwnicy do bezpiecznych nie należy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

BCT właśnie szuka operatorów, więc jak nie robi ci to różnicy, to ..... Tylko najpierw poczytaj opinie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Takie zarobki w Gdańsku? Mieście NSZZ Solidarność? To ja lepiej zostanę na swojej prowincji i do pracy pieszo będę chodzić za 2000 netto. Masakra jakaś. Wstyd.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

DGP Security Partner - kwalifikowany pracownik ochrony - obiekt wojskowy (4 odpowiedzi)

ktoś coś wie na temat tego ogłoszenia ?? pojawia się od dobrego tygodnia wysłałem już 2x cv ale...

Gdzie szukać pracy? (7 odpowiedzi)

Witam, mam 19 lat chodzę do szkoły chciałbym sobie trochę dorobić na pół etatu w jakich...

Agencja pracy ? warto ? OPINIE (13 odpowiedzi)

Warto korzystac czy lipa ? zbior cv i tyle ? jakie dosw. ?

do góry