Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bożena - opinia polecam, polecam i jeszcze raz polecam. W ciągu ostatnich trzech lat...
~Bożena
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 5 sierpnia 2023

Grzegorz - opinia wątek zamknięty Wszystko zgodne z opisem, szybka i profesjonalna wysyłka. Polecam w 100%
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 stycznia 2022

Łukasz - opinia wątek zamknięty Bardzo solidna firma, materiały wysokiej jakości, sympatyczni panowie którzy...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 grudnia 2020

Ela - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm Inne firmy powinny się uczyć
~Ela
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 września 2020

Arla_89 - opinia wątek zamknięty Świetna obsługa, panowie bardzo konkretni, znający się na rzeczy, można się...
~Arla_89
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 sierpnia 2020

Weronika W - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam salon, byłam mile zaskoczona podejściem do klienta. Trafiłam...
~Weronika W
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 lipca 2020

Joanna - opinia wątek zamknięty Świetnej jakości wykładziny, bardzo profesjonalna obsługa - zarówno w...
~Joanna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 lipca 2020

Maka - opinia wątek zamknięty Potrzebowałam małego kawałka wykładziny dywanowej 0,6x2m "na wczoraj" (wnęka...
~Maka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 czerwca 2020

MD - opinia wątek zamknięty Bardzo dziękujemy za super serwis i miła obsługę. Z firma Decolan...
~MD
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 lutego 2020

Joanna i Tomek - opinia wątek zamknięty Doskonała obsługa, Panowie posiadają dużą wiedzę i nie sprzedają kota w...
~Joanna i Tomek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 listopada 2019

Super oferta wątek zamknięty Super oferta wysokiej jakości dywanów
~Kk
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 września 2019

polecam wątek zamknięty Bardzo dziękuję za profesjonalną obsługę oraz pomoc w doborze podłogi,...
~Anna G.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 maja 2019

Wysoka jakość oferowanej usługi jak również asortymentu wątek zamknięty Spotkałem się z bardzo miła i rzetelną usługą. Każdy postęp realizacji...
~Tomasz z Banina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2019

Fatalna obsługa i montaż wątek zamknięty Fatalna obsługa. Listwy dylatacyjne drzwiowe niedopasowane kolorystycznie....
~Łukasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 lutego 2018

Podziękowanie dla personelu sklepu DECOLAN wątek zamknięty Bardzo dziękuję personelowi Decolanu za profesjonalną i przemiłą obsługę....
~Grażyna F.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 października 2017

Serdecznie polecam wątek zamknięty Drzwi oraz wykładzina, która zamawiałem spisują się świetnie. Obsługa oraz...
~Mikołaj
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 listopada 2016

Podłogi, drzwi i listwy wątek zamknięty Zamawiałem drzwi, listwy i podłogi. Wszystko na najwyższym poziomie, od...
~Michał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 września 2015

polecam salon DDD w Gdańsku wątek zamknięty W salonie DDD w Gdańsku zamawiałem drzwi wewnętrzne oraz podłogi do całego...
~bartosz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 listopada 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry