Widok

DEPILACJA PACH, PORADŹCIE COŚ !!!!

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Szukam jakiegoś dobrego salonu, że można zrobić depilację pach. Czy ktoś zna takie miejsca? Wiem, że są różne formy depilacji, ale z takich bardziej profesjonalnych, salonowych nie korzystałam. Będę wdzięczna za pomoc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
normalnie woskiem można depilować, więc pewnie tak zwany pierwszy lepszy salon będzie ok:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z własnego doświadczenia...
zrobiłam depilacje pach 1,5 tyg przed weselem znajomych i nie był to dobry pomysł z woskiem, skóra zrobiła się sucha, podrażniona i nie ubrałam wkoncu sukienki, do której tak się "stroiłam" bo pachy źle wyglądały wiec jak nie robiłaś jeszcze depilacji woskiem to odradzam chyba, że wiesz jak twoja skóra reaguje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam depilację woskiem w środę przed slubem i uważam, że bedzie ok:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mialam dzien przed i bylo ok. tylko ze ja chodze regularnie a nie tylko z okazji slubu :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jesli robisz to pierwszy raz, to zrob z duuuzym wyprzedzeniem, radze nie robic zabiegu 'jednorazowo' bo to bez sensu. zaplanuj to dobrze, zeby przed impreza miec to juz przetestowane przynajmniej 3 razy;)nigdy nie wiadomo, jak zareaguje skóra. zazwyczaj jest zaczerwieniona przez ok2 dni po depilacji, widoczne sa malo estetyczne czerwone kropki po wloskach (zwlaszcza jesli masz ciemne wlosy) no i nie wolno uzywac antyperspirantu. takze naprawde zaplanuj co i jak, bo jak sie okaze ze zrobisz dzien przed wosk, a potem nie bedziesz mogla uzyc dezodorantu, to bedzie lipa:D

pamietaj, aby 'zapuścić' włosy minimum tydzień, a najlepiej 1.5 tygodnia, zeby kosmetyczka mogla wiecej zebrac i zeby potem efekt sie dluzej utrzymal.

polecam też wybieranie wosku naturalnego, a nie np aloesowego, bo ten mnie na przyklad podraznił.

no i wbrew pozorom nie udawac sie do pierwszego lepszego salonu, popytaj kolezanek, na bank ktos ma jakies doswiadczenia w tej kwestii:) jesli chodzi o cene takiej przyjemnosci, to ja place 15zł w gdyni, ale nie w centrum, tylko w mojej okolicy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja myślę że warto zainwestować w laserowe usówanie włosów i masz spokój na całe życie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie polecam Świata Alicji koło Leclerca na Przymorzu. Niestety nie bywam regularnie i po dłuższej przerwie przeżyłam tam koszmar i nawet dwa tygodnie po nadal mam ciemne plamy i kłopoty ze skórą.

Świetnie natomiast spisała się babka z małego salony koło MTG na rogu Śląskiej i Beniowskiego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a gdzie polecacie laserową depilacje? mi bardziej zależy na okolicach bikini bo pod pachami sama depilatorem śmigam :) wszystkim to polecam, ale w bikini nie daje rady, za duzy bol. . . :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja polecam depilację pastą cukrową. Od mniej więcej roku chodzę na taką depilację do kosmetyczki. Zabieg trwa to może trochę dłużej niż wosk, ale efekt jest nie do porównania z woskiem ! Po cukrze nigdy nie miałam zaczerwienionej skóry, wybroczyn pod skórą czy innych takich "atrakcji", a jestem ciemną brunetką z mocnymi kiedyś włosami. Bo teraz po takiej regularnej depilacji włoski są dużo, dużo delikatniejsze i wolniej odrastają. Poza tym cukier nie uczula :) A ja mam tendencję do skórnych reakcji alergicznych.
Trzeba tylko trafić do kosmetyczki, która potrafi depilować pastą cukrową.
Acha- nie polecam robienia tego samemu w domu- u mnie skończyło się siniakami ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a kogo polecasz i jak cenowo to wychodzi??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cenowo- drożej niż wosk. To pewne. Za depilację pach płacę około 40 zł. Robię też cukrem bikini brazylijskie (ok. 120 zł).
Tyle że teraz- po około roku już - okres pomiędzy depilacjami wydłuża się, bo włosy są niemal niewidoczne :))
Chodzę w Gdyni, do gabinetu Bio Nova, do p. Alicji. Można znaleźć na trojmiasto.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też byłam w Bio Nova na paście cukrowej, ale w Sopocie. z tego co mi wiadomo salon zostal przeniesiony gdzies do centrum gdyni (albo otworzyli druga filie), bylam u takiej mlodej pani w ciemnych wlosach, opalonej:) nie pamietam imienia, ale byla bardzo mila i sympatyczna.

dodam tylko, ze jesli chodzi o ból związany z depilacja, to pasta cukrowa zdecydowanie mniej mnie bolala. za bikini brazylijskie placilam ok 110zl, ale to bylo pate lat temu, nie znam aktualnego cennika.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Teraz gabinet też jest w Gdyni, ale nie w śródmieściu tylko Karwiny I
Tak, to chyba też byłaś u pani Alicji. Opis by się zgadzał ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiem że w gdyni w kilku miejscach robią laserową depilację :) narazie nie mogę żadnej polecić gdyż ja chodzę w Irlandii. Prócz ceny same zalety hihi : szybko,bezboleśnie i spokój na całe życie :) narazie usówam wąsika ale w wakacje zaczynam depilacje bikini a mój facio pachy :))
Ale w pl to bym poszłą do gabinetu urody w gdyni głównej na ul.Świętojańskiej bodajże|(dolna część bliżej starowiejskiej po)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja byłam w Gdyni na ul. Abrahama w Beautylaser na depilacji laserem, robiłam bikini i pachy, trochę bolało, ale da się wytrzymać, a efekty super! Wystarczy taki zabieg powtórzyć kilka razy i spokój raz na zawsze, więc chyba warto trochę wydać kasy i nie męczyć się depilatorem czy woskiem co miesiąc. A poza tym mają dużo fajnych promocji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a z ciekawosci to ile potrzeba takich zabiegow laserem,by pozbyc sie problemu na cale zycie? i w ogole jakie sa koszta +/-
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bezbolesnie..? ja slyszalam inne opinie.. sama sie do niej przymierzam ale po przeczytaniu tych wszystkich relacji nt bolu, to troche sie odechciewa..
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest nowa forma stałej depilacji - fotodepilacja. Dużo tańsza od lasera, bo jeden zabieg, na jedną okolicę kosztuje, póki co 99 zł. Trzeba zrobić od 5 do 10 zabiegów - dzwoniłam, pytałam. Czekałam tylko aż otworzą salon w Gdyni i w tym miesiącu się wybieram. Jeszcze na sobie nie sprawdziłam, ale właśnie mam zamiar. Zresztą same zobaczcie: http://www.nomasvello.pl/
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ooo to dobre:D a w gdansku też jest salon?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cofam pytanie,znalazlam na mapie sa az 3:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
asia, również chodzę na laserowy zabieg usuwania włosów w Irlandii (IPL laser treatment inaczej zwany photo epilation), ale porównując ceny z salonem w Sopocie w Centrum Pięknego Ciała na Jagiełły wychodzi taniej! W CPC jeden zabieg na pachy kosztuje około 200zl, a trzeba go powtorzyć co najmniej 4 razy, a najlepiej 6 razy. W Brown Cow w Dublinie cała seria zabiegów (w sumie 6) na pachy kosztuje 100 euro.

Szczerze polecam laserowe usuwanie włosów! Na pewno w jakimś salonie w Gdańsku lub Gdyni będzie taniej niż w tym sopockim.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
umówiłam się na poniedziałek na test. napiszę co i jak :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja byłam w spaamedzie w środe przed ślubem i było ok, trzeba pamietać, ze mogą sie zrobić małe krwiczki, wiec lepiej nie zostawiać tego na ostatni dzień... ( chyba, ze to nie pierwszy raz)
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam depilacje laserową Light sheer, ja robie w Beauty Laser w Gdyni na Abrahama, jestem po 2 zabiegach, efekty naprawde super!mysle, że jeszcze ze 2 razy i bede miała spokój
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam serdecznie,
Przypadkiem trafiłam na Pani wpis. Również polecam depilację pastą cukrową. Zdecydowanie. Wykonuję ją w gabinecie z którym współpracuję i kosztuje ona 40 zł samodzielnie. Natomiast jako dodatek do innych usług zazwyczaj 30 zł lub nawet 20 zł. Pachy niestety stosunkowo szybko odrastają, ale włoski są delikatniejsze i słabsze. A skóra minimalnie podrażniona. Polecam i pozdrawiam.
Mój tel. 0-507-735-758 Salon "Nefretete" ul. Marusarzówny 2/28 Gdańsk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny, nie podzieliłam się wrażeniami z fotodepilacji, ale to dlatego, że na efekty trzeba było poczekać.
otóż okazało się, ze nie jest aż tak bajkowo, bo to jest depilacja, która wystarcza na około 3 lata. po tym czasie trzeba włoskom przypomnieć gdzie ich miejsce i powtórzyć zabieg, ale nie trzeba wykonywać już całej serii. faktycznie jest bezboleśnie, tylko takie drobne ukłucia, ale prawie niewyczuwalne.
no i efekty są! jestem po 1 zabiegu, a włosy pod pachami już prawie wcale nie odrastają :) tylko kilka kiełkuje i myślę, ze drugi zabieg to w zupełności załatwi. bikini będzie potrzebowało więcej zabiegów. ale ogólnie jestem zadowolona :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
suszka, ja jestem również zainteresowana tymi zabiegami. Daj znać jak już będziesz po bikini ile zabiegów trzeba było wykonać :) A po tych 3 latach to wystarcza 1 zabieg czy czasami potrzeba więcej? :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przypuszczam, że to wszystko zależy :/
zabiegi robi sie w odstępach ok 4 tygodnie. teraz jestem umówiona na początek marca, a potem znowu poczekam na efekty bikini. dam znać :)
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestes pewna, ze odrastaja po 3 lata? Mam andzieje, ze to nierpawda ;)

Ja robie 6 zabiegow, tak jak zalecaja (tylko, ze place z gory za wszystkie, wiec sie nie rozmysle po kilku), bo kazdy wlos jest w innej fazie wzrostu - dlatego robi sie co 4 tygodnie i wiecej niz 2 czy 3 zabiegi, nawet jesli sa juz widoczne efekty.

Jestem juz po 3 zabiegach i bardzo sobie chwale, chociaz jeszcze nie pozbylam sie wszystkich wloskow...

Pozdrawiam,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi pani mówiła, że ilość zabiegów zależy od okolicy i owłosienia. Czasem potrzeba mniej, a czasem więcej. Rozumiem, że są w różnej fazie wzrostu, ale widzę przecież, że te które były w fazie uśpienia podczas pierwszej depilacji teraz wyrastają i jest ich bardzo niewiele. Oczywiście jeśli zobaczę, że po kolejnej depilacji będą odrastały, to pójdę na kolejną. Zgodnie z zaleceniami pani - trzeba się obserwować i wiadomo czy trzeba kolejnego zabiegu czy nie.
Pewna nie jestem co do tych 3 lat, ale tak powiedziała pani w salonie, więc pewnie wie. Zdaje się, ze również coś takiego czytałam na stronie, zaraz postaram się znaleźć.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tu jest o ilości zabiegów - o tym, że to zależy: http://www.nomasvello.pl/pl/3,9-fotodepilacja/
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tu jest o trwałości i o ilości zabiegów i znów nie ma nic o stałej liczbie 6 zabiegów: http://www.nomasvello.pl/pl/pytania_i_odpowiedzi .
Jeśli natomiast chodzi o trwałość, to piszą, że po 5 - 10 latach włosy zaczynają pojedynczo odrastać. To dziwne, bo pani w salonie mówiła, ze depilacja jest trwała tak do 3 lat :/ Ale ucieszy mnie oczywiście jeśli będzie dłużej :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieki za informacje ;)

Ja tak czy inaczej zrobie 6, skoro z gory placi sie za calosc. Obym tylko nie musiala robic dodatkowych sesji, bo po 3 dopiero polowa 'zniknela'.

Pozdrawiam,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u mnie pod pachami zdecydowanie widać efekty już po 1 zabiegu :) gorzej z bikini - możliwe, ze będzie trzeba ich 6 :/
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny, odgrzewam wątek, bo spotkał mnie zawód. miałam już po 4 zabiegi na bikini i na pachy i efekty były suuuper! włosów wcale nie było widać, tylko taki delikatny meszek. ostatni zabieg mialam w połowie lipca, przed ślubem, a potem zrobiłam sobie przerwę, bo tyle rzeczy się działo, ze nie w głowie mi była depilacja.
już podczas podróży poślubnej okazało się, ze muszę się golić. włosy zaczęły znowu rosnąć, tak jak przed zabiegami. są grube i ciemne :/
napisałam maila do tego całego salonu depilacji i babka odpisala mi, że to naturalny efekt zwany "obrona organizmu przed światłem". teraz jak najszybciej powinnam zrobić jeszcze 2 zabiegi i wszystko będzie super.
szczerze mówiąc nie chce mi się w to wierzyć. skoro włosy są ciemne i mocne jak przed 4 zabiegami, to nie wierzę, że po dwóch kolejnych pozbędę się ich całkowicie. nie wiem czy to nie naciąganie. zrobię kolejne dwa, a potem jeszcze 2. a jak mój organizm będzie się bronil to jeszcze 2. a włosy cały czas będą rosły :/ a ja będę płacić. nie podoba mi isę to. wklikalam w google ten cały efekt i nic mi nie wyskoczyło :/
dziewczyny, myślicie, ze ta babka ma rację czy to naciąganie?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej.. u mnie było podobnie.. miałam 6 zabiegów, po każdym na chwilę było lepiej, ale po szóstym już po trzech tygodniach tak jak przed pierwszym zabiegiem. poddałam się:( w salonie mówiły mi ze to może nie na każdego zadziałać chodziaż niby mój włos się "kwalifikował". Pani w salonie powiedziała, że dobrze by było, żebym jeszcze przyszłą, ale ostatnio byłam w czerwcu i już chyba sobie daruję..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czyli zwykłe naciągactwo? można i 100 razy do nich chodzić, a włosy będą odrastały?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
myślę, że to rzeczywiście może na każdego inaczej działać.. w każdym razie planuję się przerzucić na wosk:) szkoda.. bo trochę kasy poszło, może gdybym poszła jeszcze kilka razy to by pomogło, ale efekty miały być już po trzech sesjach. no i mnie to akurat naprawdę bolało:( a mam raczej wysoki próg bólu..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, zdecydowanie polecam depilację pastą cukrową, następnego dnia zero podrażnień, bez siniaków, krostek , bez bólu. U mnie ceny są najniższe , podane na stronie http://www.rozany-ogrod.pl/, gabinet jest w Sopocie centrum
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja zrobiłam woskiem, co jakis czas tez robie woskiem u kosmetyczki a tak to raz na 5 albo 7 dni robie depilatorem i tyle, jest super, wydaje mi sie ze codzienne golenie wlasnie podraznia a nie depilacja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Według mnie najlepiej zainwestować we własne urządzenie ipl do tak delikatnej depilacji. Sama używam Panasonica i uważam, że to genialny sprzęt. Bardzo dokładnie depiluje i w ogóle nie boli. Dla mnie to chyba najlepszy sposób.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Śródmieście

Meble biurowe na zamówienie - najlepsza firma? (20 odpowiedzi)

Hej, szukam firmy z Trójmiasta, która zajmuje się produkcją mebli na zamówienie - chodzi o meble...

Waterlane Corner (10 odpowiedzi)

Kolejna w Gdańsku inwestycja Waterlane powstaje na styku Starego i Młodego Miasta, w Śródmieściu....

Wolny czas - co robicie? (51 odpowiedzi)

Co robicie najczęściej jak macie trochę wolnego czasu?

do góry