Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mikołaj - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam! Rzetelna i profesjonalna firma. W razie konieczności w...
~Mikołaj
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 grudnia 2020

nie polecam!! wątek zamknięty Firma nie warta polecenia. Typowo nastawiona na kasę (pani,z którą...
~niezadowolona
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 października 2016

rozwiązanie umowy wątek zamknięty Witam czy będę musiał coś płacić za rozwiązanie umowy z pośrednikiem dodam...
~takiciekawy
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 maja 2016

Byłem sceptykiem ale się przekonałem. wątek zamknięty Byłem sceptycznie nastawiony do pośredników, zadzwoniłem sprawdziłem i...
~Kacper
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2014

Polecam wątek zamknięty Polecam z czystym sercem, kupiłem bardzo fajną nieruchomość. Pomogli, doradzili.
~Janusz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 maja 2013

Zadowolony wątek zamknięty Witam, Jestem zadowolony, kupiłem dzięki tej agencji mieszkanie. Agent bardzo...
~Paweł
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 grudnia 2012

Polecam wątek zamknięty Witam, Wszystkim polecam skorzystanie z usług agencji DJ Renoma. Dzięki nim...
~Julka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 listopada 2012

Działka wątek zamknięty Trzeba samemu znać się na nieruchomościach ,żeby kupować z nimi.
~dobrazona
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 października 2012

DOKŁADNIE czytajcie umowę, szczególnie mały druk wątek zamknięty "DJ Renoma" ma brzydki zwyczaj wymuszania w blankietach umów obowiązkowej...
~Sławek
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2012

Polecam wątek zamknięty Byłam na rozmowie, Pan prowadzący rozmowę-taki z bródką bardzo...
~Słońce
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 czerwca 2012

Polecam wątek zamknięty Ponad miesiąc temu udało mnie się wynająć mieszkanie w Gdyni poprze biuro DJ...
~Pati
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 maja 2012

Polecam wątek zamknięty Fachowa, rzetelna firma,wszystko zapięte na ostatni guzik, małe koszty
~Shrek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2012

polecam wątek zamknięty Sprzedałem poprzez firmę DJ Remonę swoją kawalerkę we Wrzeszczu, jestem...
~paweł
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2012

Profesjonalna i szybka obsługa wątek zamknięty Witam polecam wszystkim, miło , sympatycznie a przedwszytskim rzetelnie i...
~Paweł
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 marca 2011

Bardzo solidni! wątek zamknięty Kupowalem przez ta agencje mieszkanie.Pan który z nami zalatwial sprawy...
~ZYGI
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 maja 2010

dziekuje:) wątek zamknięty Serdeczne podziekowania dla Pani Beaty Toporskiej i Pani Anety...
~Renia Stankiewicz
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
20

postów

16

wątków

do góry