Widok

DJ potrzebny!!!

Wesele Temat dostępny też na forum:
szukamy fajnego dj na maj(15),chetnie przeczytamy Wasze opinie proszac o namiary ,jak rowniez (jesli to mozliwe) zobaczymy kasety z wesel.PILNE!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czesc >Polecam Tobie dj-a ktory gral na naszym weselu w pierwszy dzien swiat.Gral rowniez na weselu naszych znajomych lato 2003.Swietnie prowadzil cala impreze, Najlepsza zabawa bylo karaoke -wszyscy goscie spiewali przez 1,5 godz.Bylo super.Polecam .Nr do niego to 0504 380 774. Pozdrawiam Adaś
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
adas napisał(a):

> Czesc >Polecam Tobie dj-a ktory gral na naszym weselu w
> pierwszy dzien swiat.Gral rowniez na weselu naszych znajomych
> lato 2003.Swietnie prowadzil cala impreze, Najlepsza zabawa
> bylo karaoke -wszyscy goscie spiewali przez 1,5 godz.Bylo
> super.Polecam .Nr do niego to 0504 380 774. Pozdrawiam Adaś

Adasiu,a może"dj marcusie" (!!!!) nie lepiej napisać tak jak kiedyś pisałeś że "zapraszam do współpracy" itp. Myślisz, że forumowicze nie orientują się kto napisał naprawdę tego posta. To napewno nie jest profesjonalizm, a tylko robisz sobie bardzo złą reklamę. Wnioskuję że jedyną prawdą jest Twój numer tel; e-mail oraz to że w roku 2003 prowadziłeś góra 2 wesela. Co przyniesie Tobie nowy rok? oj mam złe wiadomości. Z wyrazami ubolewania. Mirek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Drogi mirku...kimkolwiek jestes....Po 10 latach grania imprez jako dj,muzyk w Polsce ,Niemczech i Uk na prawde nie mam problemu z praca. Jestem jednym z niewielu osób która przyjeżdza na impreze ze sprzetem za 50tys zł.Nawet sie nie znamy...internet jest dla mnie jedna z wielu form reklamy, bardzo lubie tu zaglądac..... a stawiac bezpodstawne zarzuty i oczerniac inne osoby potrafi każdy.Wiec na zakończenie życze ci psedo dj mirku...żebys w swoim życiu zagrał chociaż 30 procent imprez które zagrałem...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem tylko zwykłym forumowiczem... A mój wpis miał tylko na celu sprawdzenie czy Ty sobie nie robisz samoreklamy podszywając się pod kogoś. no i udało się. Jeżeli 10 lat grania to Ty już nie powinieneś się reklamować w tak prymitywny sposób, 10 lat do czegoś zobowiązuje.Powodzenia.Mirek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mirku uwazasz ze internet jest prymitywna formą reklamy?wiec chyba sie jeszcze czasami bawisz w piaskownicy...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ludzie dajcie sobie spokój !!! chcecie sie kłócić i obrażac to przejdzcie na inne forum, nawet jak ktoś sie reklamuje to jego sprawa i po co te wzajemne obrażanie i psucie sobie krwi, dziewczyna prosi o rade a wy co .... LITOŚCI
Ja polecam DJ z Gdyni Pogórza numer tel podam ci jutro bo teraz jestem w pracy a w domciu nie mam internetu, ale facet jest swietny i bardzo elastyczny dopasuje się do wszystkiego co sobie zażyczycie jutro namiary pa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak obiecałam podaje namiary na DJ z Gdyni Pogórza:
Henryk Popaszkiewicz tel. 625 58 26
grał u mnie na weselu i właścicielka lokalu po skończonej imprezie poprosiła go o namiary na siebie, gdyż miała zamiar wykorzystać jego umiejętności na własnych imprezach w swojej knajpce
ale decyzja należy do Was pozdrawiam
Lady
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez go slyszal , on dobry je .... nawet taki pijany on nie chodzi a potrafi on kurna wychleptac .....my z nim wypili ze 3 litry bimbru w 2 a wtedy on dopiero padl na glebe ....ale dalej gralal te piosenki on mial to ustawione jakos elektronjicznie , ze one same graly a o 8 on sie przebudzil i dalej jeszce wychleptal ze litra wina i 4 piwa na kaca .....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kazdy dosłownie każdy tylko nie LOLEK. I kończąc w przeciwieństwie do niego - więcej nic nie powiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o co chodzi z tym LOLKIEM ????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj. Jak DJ na wesele to tylko DJRobert. Grał na moim weselu -było super. Jest uniwersalny, prowadzi wszelkiego rodzaju konkursy, zabawy , oczepiny, ma różnoraką dla każdego muzyke ( od 50 lat po najnowsze hity) a co najważniejsze wszystkie szczeguły można z nim omówić przed weselem i zdecydować jak ma wyglądać wesele. Posiada równiez kasete Video z nagranym weselem. Po prostu jset super i polecam go każdemu kto szuka muzyki na wesele w profesjonalnym wydaniu. A i jeszcze jedna sprawa wziął za wesele tylko 700 zł a grał na własnym sprzęcie, nagłośnieniu i płytach. REWELACJA. podaje namiary tel. 678-75-73 lub 0502-99-73-00 lub www.djrobert.republika.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja NIE POLECAM DJ ROBETA !!!! Grał na moim weselu i to był jedyny niewypał, jaki wspominam z tego dnia. Burak jakich mało!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zyta co ty sie tak czepiasz wszystkich??? Każdego oczerniasz a podejrzewam że nawet go niewidziałaś. Po co komuś psujesz dobrą opinję głupimi tekstami. Zastanów sie!!! Chcesz oczernić konkurencje??? Mam nadzieje że nikt ci nieuwierzy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
temu nie dawajta wodki bo on wrzody ma wew zeladku czy w jelitach nie wim dokladnie ale gra dobrze ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam ci mojego kolege dj krzyska.Jego nr 0504062976, 551 60 13.Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziekuje za wszystkie odpowiedzie...pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja Ci polecam DJ MARCUSA- i to nie jest samoreklama!!!! Warto się z nim skontaktować i samemu ocenić czy się do czegoś nadaje!!! Osobiście bardzo często korzystam z jego usług i to na imprezy o bardzo wysokim poziomie, goście nigdy nie narzekali!
Ale sprawdz sama. Tutaj często padają niesłuszne negatywne uwagi mogące tylko wywołać mętlik w Twojej głowie.
Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja go niepolecam - to jest dopiero niedorajda. Odradzam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zyta coś w tym jest.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja polecam wam dj-a stefana z kolbud...jego nr 0505233 799
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
skonczylo sie z VIVA a zaczyna z dj-ami kloccie sie to naprawde fajnie wyglada:-)))))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
potrzebuje dj- ana moj pogrzeb...niestety nie znam dokladnej daty imprezy...dominowac bedzie czarna muzyka.dajcie mi jakies namiary
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szukam dobrego puszczacza płyt na urodziny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to zadzwon do Zdzicha z Pempowa .......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
OK!!!!!dzwoniłem z*******y jest i mało bierze!!!dzięki DJ-u
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdzich jedt the best...fed napisał(a):



> OK!!!!!dzwoniłem z*******y jest i mało bierze!!!dzięki DJ-u
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A mattijas dużo bierze i jest do dupy!ps. uważaj cwaniaczku co piszesz i gdzie!!!pozdrowionka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
PO PIERWSZE NIE MAM ZAMIARU WYCZYTYWAC TYCH WASZYCH IDIOTYCZNYCH TEKSTOW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
DAJCIE SOBIE PO RAZIE I KONIEC!!!!!
A TAK WOGOLE TO MIALAM KONKRETNE PYTANIE I JAK CHCECIE GADAC O D...PIE MARYNI TO NAPISZCIE NOWY TEMAT I TAM SIE PRODUKUJCIE....
PS. DUZE DZIEKUJE TTTTTTTTYYYYYYYLLLLKKKOOO TYM KTORZY POWAZNIE PODESZLI DO TEMATU
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chciałem polecić Ci dobrego dj'a, lecz e-mail do Ciebie nie dotarł.Na forum nie podaje żadnych danych ponieważ nieuczciwa konkurencja oczerni, każdego.
Pozdrawiam.

Jeżeli nie dokonałaś jeszcze wyboru podaj swój nr GG.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
prawda...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
t....... f....... fredzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

do góry