DO MIESZKANCOW PRZYMORZA
~wkurzona
(22 lata temu) 20 stycznia 2004 o 07:07
Mam ogromna prosbe. Czy wlasciciel samochodu w ktorym od 12 w nocy wyje klakson moglby ruszyc swoje szanowne 4 litery i cos z tym zrobic?Juz mnie glowa boli!!!mam tego dosyc i nie recze za swoje nerwy...
0
1