Odpowiadasz na:

DOMEK

Hej! :)

Mamy wakacje, kazdy z checia gdzies wyjezdza. I mam do was pytanie. Chcialabym wynajac domek, jakis niedrogi dla 2 osob, od pt do ndz takze skromiutko i moze macie jakis... rozwiń

Hej! :)

Mamy wakacje, kazdy z checia gdzies wyjezdza. I mam do was pytanie. Chcialabym wynajac domek, jakis niedrogi dla 2 osob, od pt do ndz takze skromiutko i moze macie jakis sprawdzony domek albo wiecie gdzie mozna cos wynajac? fajnie bylo by niedaleko jeziorka czy cos. wiezyca, ostrzyce, nie wiem jakies te rejony.
pozdrawiam :)

zobacz wątek
15 lat temu
~anka

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry