Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Adam - opinia Fachowcy, super doradztwo i wybór.
~Adam
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 maja 2022

Tomasz W. - opinia wątek zamknięty Super obsługa i szeroki wybór producentów drzwi i podłóg. polecam z czystym...
~Tomasz W.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 kwietnia 2022

Marek Tarkowski - opinia wątek zamknięty Duży wybór podłóg drewnianych i winylowych - to mnie interesowało. Pani...
~Marek Tarkowski
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 kwietnia 2022

MG - opinia wątek zamknięty Korzystam z usług stolarni od lat, polecam!
~MG
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 marca 2022

ks - opinia wątek zamknięty Niestety obsługa Klienta na bardzo słabym poziomie, bardzo długi czas...
~ks
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 maja 2020

3eci - opinia wątek zamknięty Nienwiem jak taka firma jeszcze funkcjonuje na rynku. Jesli chcesz kupic...
~3eci
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 grudnia 2019

nie polecam wątek zamknięty Spędziłam w sklepie 40 minut i nikt z obsługi do mnie nie podszedł. Kręciłam...
~klientka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 sierpnia 2019

Podłoga wątek zamknięty Profesjonalna obsługa, polecam!
~Aneta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 października 2017

Gorąco polecam parkiet układany w jodełkę francuską wątek zamknięty Szukaliśmy podłogi białej z drewna z ułożeniem w jodłę francuską. Znaleźliśmy...
~Ela i Mateusz Kołodziejscy
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2017

Drzwi wejściowe do domu i drzwi wewnętrzne z montażem wątek zamknięty Polecam. Duży wybór i fachowy montaż. Trochę długi czas realizacji ale takie...
~Wiktoria Tymel
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2016

duży wybór drzwi wątek zamknięty bardzo duży wybór drzwi , sporo drzwi na wystawie obsługa na poziomie ,...
~Zadowolona
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 stycznia 2016

Polecam zakup parkietu wątek zamknięty Wiedza na temat parkietôw, pomoc w doborze odpowiedniego drewna,...
~Piotr z Modrego
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2015

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Zdecydowanie polecam! wybierałem podłogę drewnianą z żoną ponad miesiąc:) w...
~Radek
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 września 2014

atrakcyjne ceny wątek zamknięty domo is the best !!!!!!!!!
~malcinek z domo
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 września 2008

Zdecydowanie odradzam wątek zamknięty Rozumiem z mój przedmówca jest właścicielem firmy, nadgorliwym pracownikiem...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 27 lutego 2008

~Tomasz
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 26 stycznia 2008

Gdzie poprzednicy trafili? wątek zamknięty Ja kupowałem drzwi. Super obsługa, dziewczyny sprzedające wiedzą o drzwiach i...
~Waldek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 stycznia 2008

Nie polecam! wątek zamknięty Zgadzam się z opinią poprzednika. Nie polecam korzystania z usług tej firmy....
~km
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 14 maja 2007

Terminow nie maja, wredna obsluga i jakosc gorsza niz kiedys wątek zamknięty 1. Terminow nie ma. Kiedy moje zamowienie bedzie gotowe to nikt nie powie....
~Piotrus
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
23

postów

19

wątków

do góry