Widok

DR Agnieszka Karcz

Witam,
Po lipcowej wizycie, zagościłem dzisiaj w DENTUS raz jeszcze przy nadarzającej się okazji z grouponu. I po raz kolejny się nie zawiodłem. Być może nie ma cennika jak wyczytałem w komentarzu poniżej, ale z pełną odpowiedzialnością mogę stwierdzić, iż ceny są naprawdę konkurencyjne w stosunku do innych gabinetów, a nie da się ich jednoznacznie ustalić, biorąc pod uwagę fakt zniżek w pakiecie z grouponem oraz rodzaj wypełnienia. Przykładowo za wypełnienie 8 zapłaciłem dzisiaj z 20% zniżką niewiele ponad 100 zł, co uważam jest dość atrakcyjną ceną, porównując gabinety, w których byłem wcześniej. Po raz kolejny dziękuję Pani Dr Karcz za fachowe i miłe podejście oraz staranność usługi. To bez wątpienia bardzo dobry stomatolog. Po raz kolejny bardzo polecam Państwu te gabinety, jeśli dla kogoś liczy się profesjonalizm, staranność i konkurencyjność cenowa, a jestem dość wymagającą osobą. Ja na pewno w dalszym ciągu będę korzystał z usług tego gabinetu i Dr Agnieszki Karcz!. Mam nadzieję, że przedstawią mi równie atrakcyjne warunki założenia implantu. Pozdrawiam cały zespół i bardzo miłą Panią w rejestracji.
Moja ocena
DENTUS kategoria: Stomatolodzy
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas oczekiwania: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dzień dobry, być może Pani Agnieszka Karcz 5 lat temu podchodziła lepiej do swojej pracy, niestety teraz wygląda na os. zmęczoną pacjentami ;/ W 2016 roku umówiła mnie na wizytę do siebie aby kontynuować leczenie zęba, po czym bardzo się zdziwiła, że przyszłam na leczenie. Kazała mi usunąć zęba, który wyleczył inny lekarz. Szczerze nie polecam tego stomatologa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
do góry