Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Roberta - opinia Po dzisiejszej wizycie u Pani Moniki już nigdy nie pójdę do kogoś innego :)...
~Roberta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 sierpnia 2022

Alicja - opinia Korzystamy rodzinnie od prawie 10 lat, polecam leczenie ubytków i skaling - w...
~Alicja
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 czerwca 2022

GPS - opinia Sprawna, profesjonalna i empatyczna obsługa. Duża kultura osobista i...
~GPS
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 maja 2022

Anna Sko.. - opinia wątek zamknięty Dentus w Gdyni : Zostałam przyjęta bardzo szybko. Jestem w ciąży i zaczął...
~Anna Sko..
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 stycznia 2022

Danuta B - opinia wątek zamknięty Polecam serdecznie Panią doktor Ewe Stankiewicz. Chodzę do Pani doktor od...
~Danuta B
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 stycznia 2022

Jadwiga M - opinia wątek zamknięty Polecam. Cała moja rodzina korzystała i korzysta z usług gabinetu Dentus w...
~Jadwiga M
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 stycznia 2022

Aga - opinia wątek zamknięty Zaczynajac od Pan na rejestracji a kończąc na lekarzach wielki PLUS. Polecam,...
~Aga
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 września 2021

waleria - opinia wątek zamknięty Polecam serdecznie Panią doktor Polę Burzyńską,która ma anielską cierpliwość...
~waleria
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 maja 2021

Piotr Sadoch - opinia wątek zamknięty Jestem mile zaskoczony z całokształtu usługi w punkcie który mieści się w...
~Piotr Sadoch
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 kwietnia 2021

Natalia - opinia wątek zamknięty Witam. Chciałabym bardzo podziękować ekipie dentus z Gdyni. Miałam mieć...
~Natalia
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 września 2020

Monika - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalna obsługa, ogromna wiedza i doświadczenie chirurga,...
~Monika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 sierpnia 2020

Bartosz - opinia wątek zamknięty Bardzo Polecam wizyty z przychodni Dentus . Profesjonalni lekarze, wizyty...
~Bartosz
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 grudnia 2019

Joanna - opinia wątek zamknięty Swietna i przemila obsluga, co bardzo uprzyjemnia oczekiwanie na wizytę. Nie...
~Joanna
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 listopada 2019

polecam-super jakość,dostępność,atmosfera wątek zamknięty Polecam wszystkim usługi stomatologiczne w Gabinetach Dentus na Startowej....
~Ewelina
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 grudnia 2018

Czyszczenie u Pani Moniki wątek zamknięty Polecam Gabinet Dentus na Startowej 1 a szczególnie czyszczenie u Pani Moniki...
~zadowolona pacjentka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 grudnia 2017

DR Agnieszka Karcz wątek zamknięty Witam, Po lipcowej wizycie, zagościłem dzisiaj w DENTUS raz jeszcze przy...
~Przemek Daszyński
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 października 2012

Dentus, Monika Kuczowolska - polecam ! wątek zamknięty Pierwszy raz byłem odwiedziłem Dentus przy ulicy Startowej i mogę wypowiadać...
~Andrzej
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 stycznia 2017

Bardzo polecam wątek zamknięty Bardzo polecam p. Doktora, bardzo dokładny i pewny dentysta, zabiegi wykonane...
~Adriana
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 stycznia 2017

Dr Anna Barbara Kowalczyk wątek zamknięty Wspaniała pani stomatolog :). Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam do tej...
~Sylwia Miliszewska
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 listopada 2016

Obsługa 6 pomijając recepcję wątek zamknięty Wspomniana recepcja zdecydowanie zniechęca i dobrze żeby zauważył to ktoś z...
~Pacjentka
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 października 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry