W połowie grudnia byłem operowany przez DOKTORA LASKOWSKIEGO w puckiej klinice gdzie zastałem wysoce wykwalifikowany personel, doskonały sprzęt i przede wszystkim NAJLEPSZEGO FACHOWCA SZTUKI LEKARSKIEJ - DOKTORA LASKOWSKIEGO .
Dr Maciej Laskowski podjął się niemożliwego zadania polegającego na uratowaniu mojego stawu skokowego przed zastosowaniem protezy lub dożywotniego zablokowania z uwagi na rodzaj schorzenia lub raczej stan braku jakiejkolwiek używalności mojej lewej nogi.
DOKONAŁ NIEMOŻLIWEGO !!!!!! - UZDROWIŁ MNIE W NIEZNANY MI ALE WIELCE SKUTECZNY SPOSÓB. Po operacji wykonanej w profesionalnej klinice po kilku dniach wróciłem do nieczekiwanej DOSKONAŁEJ FORMY i dalsza rehabilitacja okazała się tylko formalnością dzięki doskonałej jakości wykonanego zabiegu.
POLECAM WSZYSTKIM CIERPIĄCYM NA JAKIEKOLWIEK DOLEGLIWOŚCI ORTOPEDYCZNE DOKTORA LASKOWSKIEGO, BO MOIM ZDANIEM NIE MA LEPSZEGO SPECJALISTY W DZIEDZINIE ORTOPEDII - SPRAWDZIŁEM NA WŁASNEJ SKÓRZE :)))
OPRÓCZ NIEBAGATELNYCH UMIEJĘTNOŚCI DR LASKOWSKI JEST WIELCE PRZYJAZNYM I OTWARTYM CZŁOWIEKIEM DZIĘKI CZEMU ROZUMIE DOSKONALE SWOICH PACJENTÓW.
SZCZERZE POLECAM UDDANIE SWOJEGO CIERPIENIA W RĘCE TAK WYBITNEGO LEKARZA !!!!!