Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kolano Banino - opinia Doktor rzeczowy, kompetentny, bardzo życzliwy. Diagnoza, leczenie,operacja na...
~Kolano Banino
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 maja 2022

Dr Laskowski najlepszy ortopeda w Trójmieście wątek zamknięty Znakomity lekarz. Rzeczowy, kompetentny, bardzo życzliwy pacjentowi. Stawia...
~GSK
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2017

Nie polecam -- buta,wyrafinowanie,cwaniactwo wątek zamknięty Prywatnie może jest dobrym lekarzem. Natomiast państwowo z NFZ przyjmuje w...
user_13769282798
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 maja 2014

Doskonały lekarz wątek zamknięty Leczę się u dr Macieja Laskowskiego od kilku lat. Jestem bardzo zadowolony z...
~KrzysztofK
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 maja 2014

DOBRY FACHOWIEC wątek zamknięty Dr. Laskowski bezbłednie rozpoznał u mnie złamanie w trzech miejscach...
~HJ
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 marca 2014

NIE POLECAM ORTOPEDY DZIECIĘCEGO M. LASKOWSKI!!!!!!!!!!! PORAŻKA PO CALOŚCI !!! wątek zamknięty WIZYTA MOJEGO 3 LATKA TRWAŁA 2 MIN ! WIĘCEJ ZAJEŁO MI JEGO ROZEBRANIE I...
~mama 3 latka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 stycznia 2014

~adrian
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 marca 2013

DR LASKOWSKI JEST MISTRZEM SZTUKI LEKARSKIEJ !!!!!!! wątek zamknięty W połowie grudnia byłem operowany przez DOKTORA LASKOWSKIEGO w puckiej...
~Marion
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 lutego 2013

Błędna diagnoza wątek zamknięty Pan doktor źle ocenił kontuzję . Wycenił moja operacje ( nie patrząc na...
~Zenek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 lutego 2013

godny polecenia wątek zamknięty trafna diagnoza,fachowosc,konkretnosc.Zycze sobie i innym aby takich lekarzy...
~krystyna z irlandi
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 stycznia 2013

Opinia. wątek zamknięty Do Dr. Lasowskiego trafiłam z polecenia znajomych, już w ciągu miesiąca...
~Stężyczanka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 października 2012

dobry lekarz wątek zamknięty Wszystkim śmiało mogę polecić Pana Laskowskiego, po wypadku samochodowym...
~marta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2012

ODRADZAM KAŻDEMU!!! wątek zamknięty Dzisiaj byłam u doktora z prosba o przyjecie mojego 6 letniego dziecka ktore...
~MAMA
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 lipca 2012

Opinia wątek zamknięty Bardzo dobry fachowiec. Dr.Laskowski to lekarz, dla którego pacjent to przede...
~Maciej
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 czerwca 2012

KOLANO wątek zamknięty Bardzo dobry lekarz, szybko i trafnie zdiagnozował uszkodzenie łąkotki....
~Marek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 maja 2012

MALBORK wątek zamknięty Polecam !!!Niestety jestem częstym gościem doktora Laskowskiego ... ale za to...
~TC
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2012

Szukasz dobrego ortopedy? Polecam dr Laskowskiego wątek zamknięty Dziękuję za pomoc przy rekonstrukcji więzadła krzyżowego kolana ACL....
~Tomasz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2012

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Dr Laskowski to przede wszystkim profesjonalista - po udaniu się do niego i...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 marca 2012

Profesjonalizm wątek zamknięty Dokładne szybkie działanie lekarskie, życzliwość, zainteresowanie i...
~Anna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 marca 2012

Profesjonalizm i zaufanie wątek zamknięty Jestem zachwycony kontaktem - uprzejmy, bezpośredni, rzeczowy - krótko mówiąc...
~Jedrzej
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 marca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
124

postów

116

wątków

do góry