Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
DOSTAŁAM PIZZE BEZ SERA wątek zamknięty A więc zadzwoniłam z pytaniem, gdzie mój seer? Pani bardzo mnie przepraszała,...
~Dominika głodna serra
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 września 2011

m - opinia wątek zamknięty pizza przyjechała po 1,5 h i była zimna, musiałam podgrzewać w piekarniku....
~m
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2010

juz nigdy wiecej wątek zamknięty czekam 40minut na 2 sałatki i (miało byc max.30minut) wiec byłam juz lekko...
~basqa
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2009

Chamstwo! wątek zamknięty W restauracji na Chełmie byłam pierwszy i ostatni raz! Zawsze w Da Grasso...
~1martamarta1
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 lipca 2011

Zlecenie na Witosa wątek zamknięty Złożyłem zamówienie telefonicznie o godzinie 16:38 i zostałem po informowany...
~Borek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 lutego 2011

Bolące brzuchy!!!! wątek zamknięty Kilkakrotnie korzystaliśmy z pizzerii da grasso na chełmie i byliśmy zawsze...
~Loczek412
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 stycznia 2011

:) wątek zamknięty zdecydowanie nie polecam! Pani stojąca za ladą nie bardzo umie obsługiwać...
~karolina
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 stycznia 2011

Super obsługa :) wątek zamknięty Pani kasjerka poleciła mi pizzę da grasso i to był strzał w 10!! Obsługa jest...
~Ada
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 grudnia 2010

A jednak.... POZYTYWNIE !!! :) wątek zamknięty Witam, moje wrazenie o pizzerii jak najbardziej OK ciasto o niepowtarzalnym...
~Aneta w.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 listopada 2010

kpina z klienta wątek zamknięty próbowałem się z DaGrasso na Chełmie skontaktować dziś 12 razy w różnych...
~Bart
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 lipca 2010

Najgorsza pizzeria na świecie wątek zamknięty Po prostu kompletne dno! W życiu nie byłem w gorszej pizzerii. Obsługa na...
~Radek
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 lutego 2010

Porażka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Zamówiłam pizze na miejscu ale chciałam ją wziąć ze sobą.Czas oczekiwania 20...
~Młoda
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 lutego 2010

bless - opinia wątek zamknięty Zamawiałam pizze w Da Grasso na Cieszyńskiego i jestem w 100% zadowolona....
~bless
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 1 czerwca 2009

Najgorsza pizzeria na chełmie-nie polecam wątek zamknięty To jest skandal zamówiłem 4 pizze duże i 1 małą miał być dowóz gratis. I...
~raf
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 maja 2009

Polecam wszystkim wątek zamknięty Ja jestem bardzo zadowolona. Pizza (Mafiozo) była brdzo dobra gorąca...
~Aga
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 marca 2009

Zdegustowany. wątek zamknięty Zawiodłem się w stosunku do pizzerii Da Grasso na przymorzu, gdzei wszystko...
~Kacu
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 lutego 2009

neptun - opinia wątek zamknięty Pani u której składałem zamówienie z lekka zawinięta,po raz 4 z kolei...
~neptun
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 stycznia 2009

Przesada !!!!7 zł za dowóz!! wątek zamknięty Zamawiałam pizze z dowozem,7 zł za dowóz z chełmu na szadółki to lekka...
~ada
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 15 września 2008

Żenada wątek zamknięty Nie popisał sie pizzerman...żeby dać klientowi spalona, dosłownie zjaraną...
~klient
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2008

kiepska pizza przypalona... wątek zamknięty pytam się dlaczego na chełmie nie ma innej pizzeri ? Da grasso jest okropna...
~kundel
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 lipca 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
28

postów

25

wątków

do góry