Da Grasso

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdynia, Rymarska 42

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Coraz gorzej.. CZas zmienić kierownika.. wątek zamknięty Kiedyś byłam bardzo zadowolona z jedzenia od DaGrasso przy ulicy Opata...
~Ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 grudnia 2017

Hmm.. wątek zamknięty Obsluga oraz kierowcy zawsze mili o sympatyczni. Bylem zadowolony dopóki nie...
~Ror
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2017

Pyszna pizza i dobra obsługa wątek zamknięty Bardzo fajny osiedlowy lokal warty polecenia
~Artur
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 marca 2017

Bardzo dobra pizza , chrupiące ciasto !!! wątek zamknięty Pizza bardzo smaczna , dobrze wypieczona , spora ilość składników , dobre...
~Anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 grudnia 2015

Bardzo pozytywnie wątek zamknięty Od pewnego czasu - tj od kilku miesięcy (odkad widzę nowego pizzera - pan z...
~Piotr
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 maja 2015

Nie polecam wątek zamknięty Czy już nigdzie nie dba się o stałych klientów?! Zamawiamy z mężem pizzę z Da...
~Daria
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 stycznia 2015

Tragedia z komedią wątek zamknięty Nie rozumiem jak taki lokal jeszcze funkcjonuje. Zamówienie niekompletne albo...
~Krystian
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 stycznia 2015

Mile zaskoczona wątek zamknięty Polecam hamburgera pyyyszny... Frytki troche kulawe,miekkie i chyba odgrzane...
~IWONA
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 listopada 2014

Najgorsza pizza w 3mieście wątek zamknięty Nie rozumiem jak to można nazywać pizzą. Mokre ciasto z wczorajszym serem i...
~tygrys
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 czerwca 2014

DLA MNIE BOMBA wątek zamknięty DLA MNIE BOMBA
~ŁYSY
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 września 2014

mocno średnio, na dzielnicy są lepsze lokale wątek zamknięty Pizza mocno bezpłciowa, makaron w miarę. Stosunek jakości do ceny wychodzi...
~Plsr
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 lipca 2014

no i nie wyrzymali.. wątek zamknięty Ostatnio niestety często zamawiam pizzę i byłem niesamowicie zadowolony z tej...
~Paweł
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 stycznia 2014

super wątek zamknięty moja ulubiona :)
~Darek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 maja 2013

Polecam !!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Super pizza, zamówiłem w dostawie pizza przyjechała po 20 minutach a mówili...
~Tomek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 grudnia 2012

Świetna pizza i i nne dania wątek zamknięty Polecam wszystkim świetne pizze i przepyszne dania np: makarony. Świetna...
~Maciek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 grudnia 2012

NIE POLECAM wątek zamknięty zamówiłam pizze (peperoni) na grubym cieście i dostałam ciasto drożdżowe...
~wiolka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 listopada 2012

Najlepsza pizza jaką jadłam ;) wątek zamknięty Polecam wszystkim, szybko zrealizowane zamowienie jak na pózna godzine. Pizza...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 lipca 2012

nie polecam wątek zamknięty poszlam z dzieckiem bo mielismy ochote na cos dobrego, synek chcial pizze a...
~marta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 lipca 2012

Rewelacyjna pizza wątek zamknięty Chciałam polecic wszystkim pizze z Da Grasso expres Gdynia....takiej pysznej...
~klaudia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 września 2011

Spoko wątek zamknięty Obsługa super. Mieszkam blisko zamówiłem telefonicznie i chciałem na dowóz...
~Daro
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry