Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rozczarowanie wątek zamknięty Kilka dni temu byliśmy w DaVinci po pięcioletniej przerwie. Nasze odczucie...
~Petrarca
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2015

Kolacja we dwoje wątek zamknięty naszą trzecią rocznicę postanowilismy zorganizować w restauracji zrobiliśmy...
~Monika.J
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 grudnia 2014

... wątek zamknięty W tej restauracji panuje jakiś dziwny i nieprzyjemny klimat.. Najgłośniejszą...
~Tomek
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2013

Ania - opinia wątek zamknięty Wyprawilismy chrzciny w Da Vinci i jestem bardzo zadowlona. Po pierwsze...
~Ania
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2013

Rewelacja !!!!!!!! wątek zamknięty Moja ocena mowi sama za siebie, wybitne jedzenie i super kelnerka, Piekny...
~Zadowolony
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2013

ogólnie słabo wątek zamknięty Menu standardowe jak na włoską restaurację aczkolwiek bardzo mały wybór...
~Ewa
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 lutego 2013

Restauracja godna polecenia wątek zamknięty Czekaliśmy koło 30 minut na zupę, co było z lekka irytujące, ale wynagrodzono...
~Yoszko
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 lutego 2013

Miło i sympatycznie wątek zamknięty Miła i profesjonalna obsługa,sympatyczna Pani kelnerka.Jedzenie dobre,cenowo...
~Piotr
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 stycznia 2013

mit ze jest droga wcale nie wątek zamknięty dzisiaj odwiedzilam ta restauracje i jestem pod wiielkim wrazeniem wystroj...
~halina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 września 2012

kolacja w Da Vinci wątek zamknięty Da Vinci to Âświetna restauracja. Polecam jÂą wszystkim!!! Jedzenie jest...
~Kuba z rodzicami
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2012

Smaczna elegancja wątek zamknięty Organizowałam 70 Urodziny Mamy, RESTAURACJA. Indywidualnie dopasowuje sie do...
~Ewa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 maja 2012

Polecam wątek zamknięty Organizowałem tam wesele. Jededzie pierwsza klasa. Obsługa jak najbardziej...
~K
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 lutego 2012

Kolacja We Dwoje wątek zamknięty Przed Dwoma tygodniami zarezerwowalem stolik w Restauracji Da- Vinci . Byla...
~Mariusz.K
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 lutego 2012

wigillia firmowa wątek zamknięty Jedzenie jak najbardziej w porządku... smaczne i ładnie podane. Niestety...
~Krakusek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 grudnia 2011

toaleta wątek zamknięty jakie jest jedzenie nie wiem i sie juz nie dowiem, bo po dzisiejszej wizycie...
~niedoszla klientka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 lipca 2011

bardzo fajny lokal wątek zamknięty Ciekawa restauracja z prawdziwym włoskim jedzeniem, jadam tutaj często, a...
~zadowolona
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 maja 2011

EB - opinia wątek zamknięty Restauracja zasługuje na najwyższe oceny, zarówno pod względem menu oraz...
~EB
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 stycznia 2011

podziekowania za wspaniałą uroczystość wątek zamknięty Serdeczne podziekowania za profesjonalne przygotowanie uroczystości...
~Andrzej z rodziną
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 grudnia 2010

korzystać prywatnie i służbowo wątek zamknięty kuchnia się utrzymuje na poziomie i jest więcej niż interesująca plus desery...
~uparty ww
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 października 2010

SUPER SUPER SUPER wątek zamknięty Rewelacyjna restauracja! Takiego jedzenia jeszcze nigdzie nie jadłem w...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 marca 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
50

postów

46

wątków

do góry