Widok

Dachówki

Witajcie. Kończę budowę swojego domu. Powoli i powoli, ale do celu. No właśnie interesuje mnie dachówka. Jaka będzie najlepsza? Wiecie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja wybrałem ceramiczną firmy CREATON
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zależy od usytuowania domu i warunków otoczenia oraz Twojej koncepcji domu - koloru i kształtu dachu.
Wybraliśmy ceramikę Roben - piemont trentino angobowana. Po każdym deszczu pyłki z drzew i roślin spłukiwane są z dachu i nie ma efektu porastania mchem, nawet od strony północnej, po sąsiedzku z wąwozem porośniętym wysokimi drzewami. Dachówka wygląda jakby wczoraj była położona. Wymarzony kolor dachu komponuje się z otoczeniem i wygląda czysto, nowo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A taka dachówka? Co sądzicie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teraz cuda są w zasięgu ręki. Twój gust, potrzeby i finanse bez trudu przełożą się na wybór wymarzonej dachówki.
Wybieraj i przebieraj jak w ulęgałkach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sporo też zależy od gustu, bo jak wiadomo różne pokrycia wyglądają inaczej.. U siebie mam dachówkę ceramiczną i jest ok. Wygląda całkiem nieźle i co najważniejsze - sprawdza się w swoim zastosowaniu. Zamawiałem ją z hurtowni Ambit/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

pokrycie dachu - dach. ceram. (27 odpowiedzi)

czy Ktoś z Was w ostatnim czasie korzystal z firm, usług dotyczących właśnie pokryć dachowych...

Dekoracje do mieszkania (21 odpowiedzi)

Co myślicie o panelach tapicerowanych na ścianę? Szukam czegoś, co dodałoby trochę przytulności...

transport poszukuję tanio i solidnie (7 odpowiedzi)

hej może ktoś ma godny polecenia transport do przeprowadzki , potrzebne żeby załadować i...

do góry