Widok

Gecco Deweloper

Świętokrzyska Ujeścisko Temat dostępny też na forum:
Jeżeli ktoś jest zainteresowany szczerą opinią polecam przejść się po mieszkańcach inwestycji na Perseusza w Gdańsku i Świętokrzyskiej w Gdyni. Powiedzą wam prawdę o działaniach dewelopera a nie sprzedażową gadkę. Ogólnie nie polecam!
popieram tę opinię 35 nie zgadzam się z tą opinią 3
Przestrzegam i nie polceam kupowania jakiejkolwiek nieruchomości pod tego dewelopera i tych ludzi!! Firma Gecco pod wszystkimi nazwami spółki (...) Na początku wszystko wydaje sie bezproblemowo, ale jazda zaczyna się pod koniec budowy i planowanej daty przeniesienia własności, a najgorsze zaczyna sie po akcie notarialnym. Ogólnie patodeweloperka, mnóstwo niedociągnięć, niedoróbek, usterek, fatalna jakość wykonania domu, ekipy wykończeniowe co chwile się zmieniają (...). Od odebrania domu po 9 m-cach nadal nie mamy wykończonych elementów, za które zapłaciliśmy 100% np. instalacja videofonowa LCD, nienaprawione usterki tj. pęknięte i zarysowane szyby, uszkodzenia na elewacji i barierkach od balkonu, masakra. Do tego budynek oddany zawilgocony, po kilku miesiącach pojawiły się zacieki, bąble, a nawet pleśń z powodu wadliwego wykończenia dachu. Pomimo przyznania się do wady, deweloper nie zrobił nic w tym zakresie, trzeba była ciągle pisać maile, wysyłać zdjęcia z dokumentacją, samemu osuszać ściany. Z tego tytułu ponieśliśmy ogromne koszty kilka tysięcy zł. (...) Jak ktoś chciałby się dowiedzieć więcej szczegółów zapraszamy na osiedla wybudowane do tej pory przez tego dewelopera w Gdańsku i Gdyni. Przy sprzedaży pokazuje, że będą drogi, oświetlenie itd. Nic takiego nie robi, to jest tylko chwyt marketingowy do sprzedaży. Nie dajcie się ludzie oszukać!!!
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dramat , dramat , dramat . Jak możesz omijaj z daleka
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 2
Potwierdzam, trzeba się trzymać z daleka!!! Jakość wykonania fatalna. Błędy i usterki. Serwis gwarancyjny nie istnieje. Wszystko trzeba naprawić na własną rękę. Zapłacisz im coś gotówka to nigdy nie zobaczysz kasy z powrotem ani rzeczy za którą zapłaciłeś. Zresztą proszę się przejechać na Perseusza w Gdańsku lub Świętokrzyska w Gdyni i zapukać do kilku domów, zapytać ludzi o "wrażenia"
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

gdzie znajdę opinie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Meble ogrodowe (48 odpowiedzi)

Założyłem nowy wątek, bo wszystkie dotyczące mebli ogrodowych są już bardzo stare. Jakie macie...

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

Ogrzewanie gazowe (20 odpowiedzi)

Ma ktoś z Was ogrzewanie na gaz, ale nie ziemny, tylko płynny? Myślimy własnie, żeby wkopać w...

do góry