Dajan Taxi

Taxi

Gdańsk, Siennicka 10A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Johnny - ocena Witam. Jestem bardzo zadowolony z usługi kierowcy żółtego Peugota 407, który...
~Johnny
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 27 listopada 2023

Dar lin - opinia Miły Pan kierowca samochodu Zresztą jak zawsze. Nigdy jeszcze Nas...
~Dar lin
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 3 września 2023

Dariusz - opinia Super, zawsze na czas.
~Dariusz
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 30 czerwca 2023

Ian - opinia Jest ok.czysto , konkurencyjna cena!
~Ian
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 stycznia 2023

Dominika - opinia Chciałam skorzystać z usługi, ale zamówiłam wieczorem w czwartek przewóz na...
~Dominika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 grudnia 2022

Karolina - opinia wątek zamknięty Dziś taksówkarz z Dajana wiózł moich 70 letnich rodziców z przychodni na...
~Karolina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 lutego 2022

Maciej - opinia wątek zamknięty Wszystko Ok. Czasami trzeba poczekać troszkę dłużej na samochód. Kierowcy...
~Maciej
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 stycznia 2022

Tomasz - opinia wątek zamknięty Bardzo mili ..........,.........
~Tomasz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 listopada 2021

Klient - opinia wątek zamknięty Zamawiam auto czekam, Po kilku minutach dostaje SMS że usługa nie dostępna...
~Klient
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 lipca 2021

Tomasz Więckowski - opinia wątek zamknięty Bardzo sympatyczny kierowca. Przesiadłem się z konkurencji i nie żałuję
~Tomasz Więckowski
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 stycznia 2021

Waldemar - opinia wątek zamknięty Najtańsze Taxi w Gdańsku Sympatyczni kierowcy Polecam!
~Waldemar
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 lipca 2019

wulgarny kierowca nr 154 (kobieta) wątek zamknięty Rozumiem , że ktoś nie chce zabrać kogoś nketrzezwego , ale żeby kierowca byl...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 lutego 2019

Banino-Lotnisko wątek zamknięty Dnia 21.01.2017 o godzi 21.00 . chciałam zamówić taxi na 22.01 godz 4.00 z...
~Zdziwiona klientka
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 lutego 2017

Brak kultury wątek zamknięty Nie chodzi o same usługi,ale zachowanie pani kierowcy na drodze. niestety nie...
~inny kierowca
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 stycznia 2018

Nie polecam wątek zamknięty Dajan po raz kolejny oszukał mnie co do czasu przyjazdu. Najpierw było to 20...
~Dominika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 października 2017

Żenada wątek zamknięty Byłam u Was stałą klientką.Wszystkim Was polecałam.Z 5lat z Wami...
~Malwina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 lipca 2017

koszmar! wątek zamknięty zamówiłam 3 taksówki osobowe i dostałam wiadomość, że za 30-40 minut taksi...
~Anastazja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 czerwca 2017

Ola - opinia wątek zamknięty Taksówkę zamówiłam 1,5 godziny przed planowanym czasem przejazdu, ponieważ...
~Ola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 stycznia 2017

Dziękuję za sprawna obsługę w wigilię wątek zamknięty Dziękuję ze nie popsuto mi wigilii jak w zeszłym roku, gdyż wtedy nawet nie...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 grudnia 2016

Beznadzieja wątek zamknięty Chamski taksówkarz Zostawiłam w taksówce epapierosa i słuchawki Co prawda...
~MG
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 września 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
192

postów

91

wątków

do góry