Widok

Dalmax Pan Grzegorz!

Omijajcie szerokim łukiem tą firmę jak nie chcecie tracić nerwów.
Taki deweloper który oddaję Ci dom do użytku bez żadnej drogi dojazdowej, śmigasz 200m z buta. Nie mówiąc o tym iż jako jedyny deweloper w okolicy nie chce partycypować w kosztach zrobienia nowej drogi z mieszkańcami. Potrafi tylko niszczyć. Omijać!!
Tak tak Panie Grzegorzu, umie Pan tylko niszczyć, nic od siebie. Materiały na kolejne budowy będzie Pan chyba śmigłowcem transportował. Na drodze będziemy robić blokady!
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 6

Oj to zdecydowanie nie jest jedyny deweloper, który się wypina na drogę dojazdową....
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1
No właśnie tych dwóch właścicieli buduje przedszkole na miodowej . chyba kończą z budowlanka .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Groźby ? To pod paragraf podpada
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 20

Inne tematy z forum Banino

Ozonowanie domu (16 odpowiedzi)

Witam wszystkich.Moje dziecko ma alergię i lekarz doradził mi aby co jakiś czas przeprowadzać...

do góry