Widok

Dam opiekę, utrzymanie w zamian za dach nad głową

Witam.pisze w dość nietypowej sprawie a mianowicie poszukuje osób samotnych(może być i małżeństwo) którzy nie są wstanie funkcjonować samemu a mają dom, dach nad głową i mogą ten "dach" zaoferować komuś w zamian za opieke(zakupy, transport do lekarza), utrzymanie, czy też inne rzeczy potrzebne do spokojnego funkcjonowania.
Ta osobą poszukująca jestem ja, jestem kobietą w wieku 35 lat, mam męża, dzieci i to cała moja rodzina.Ciezko tak o sobie pisać, tym bardziej w takiej sytuacji więc jeśli znajdzie się jakaś osoba zainteresowana proszę o kontakt mailowy napewno się odezwę i będzie można się spotkać i porozmawiać.
Pozdrawiam
realna.86@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę że spokojnie możesz podjąc pracę w Niemczech jako opiekunka. Mieszkasz i jeszcze pracujesz rozsądnie zarabiając.
Lubię Poznawać nowych ludzi poznawać tworzyć ciekawe okoliczności
https://sprzedawaj-lokalnie-miastko.blogspot.com/, image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Inne

Planuje zakup złota inwestycyjnego (3 odpowiedzi)

Planuje zakup złota inwestycyjnego, tylko nie mam żadnego sprawdzonego miejsca, gdzie ewentualnie...

CDN Hosting (4 odpowiedzi)

Czy ktoś z was korzystał z tego rodzaju hostingu? Jakie są główne korzyści płynące z użycia CDN...

Własna firma (38 odpowiedzi)

Gdzie w Trójmieście jest dobre miejsce dla prowadzenia małej firmy? Mam tu na myśli możliwość...

do góry