Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
remek - opinia wątek zamknięty Pan bardzo miły, udaje specjalistę ale nie polecam, bardzo niesłowny, coś...
~remek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 stycznia 2022

Mariusz - opinia wątek zamknięty Korzystałem z usług firmy Pana Damiana już wielokrotnie, podobnie znajomi....
~Mariusz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 września 2021

Maciej - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam. Świetne podejście do klienta. Mimo napiętych terminów udało...
~Maciej
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 października 2020

Elżbieta - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam firmę. Pomimo napiętego grafiku zdołali nam pomóc przy awarii...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 września 2020

Piotr - opinia wątek zamknięty Pan Damian jako jedyny z pośród wszystkich serwisów w Gdańsku podjął się...
~Piotr
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 maja 2020

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Polecam w 100%. Kontakt w firmą bardzo rzeczowy, szybki i przyjemny....
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 maja 2020

Mirosław - opinia wątek zamknięty Firma stojąca frontem do klienta. Awaryjna wymiana bojlera elektrycznego w...
~Mirosław
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 marca 2020

Robert - opinia wątek zamknięty Polecam z czystym sumieniem firmę. Potrzebowałem na szybko podłączyć junkersa...
~Robert
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 stycznia 2020

Wykonanie instalacji gazowej z wyprowadzeniem spalin przez komin wątek zamknięty Usługa wykonana szybko, tanio i bez zarzutów. Polecam firmę Damgaz!
~Ewelina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 lipca 2019

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Profesjonalna ekipa uratowała mnie przed świętami, dzięki czemu miałem ciepłą...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 grudnia 2018

Super robota! wątek zamknięty Usługa Pana Damiana jest godna polecenia, bowiem w naszym przypadku została...
~Sławomir Szczepanik.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 grudnia 2018

Bardzo szybcy i pomocni!!! wątek zamknięty Firma bardzo nam pomogła po odcięciu dostawy gazu przez pogotowie gazowe ze...
~Dariusz
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 listopada 2018

Polecam wątek zamknięty Nie miałam dużego zlecenia - podłączenie płyty gazowej, zlewu oraz zmywarki w...
~Magda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 października 2018

Profesjonalizm wątek zamknięty Mimo napiętego grafiku i dzięki sprawnej logistyce Panowie znaleźli dla mnie...
~Elżiets
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 marca 2018

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Pracownik firmy pojawił się u nas punktualnie a zamówiona usługa została...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 stycznia 2018

Polecam wątek zamknięty Wszystko OK. Dobry kontakt, sprawna realizacja.
~Michal
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 grudnia 2017

Profeska wątek zamknięty Dobrze wykonana praca, przez ludzi których cechowała kultura pracy,...
~MĘŻCZYZNA
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 października 2017

Facet wątek zamknięty Usługa mała bo tylko wymiana zaworu przy kuchence, ale tempo ekspresowe,...
~Piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 września 2017

Polecam wątek zamknięty Usługa szybka i profesjonalna w dodatku z miłym podejściem. Polecam
~Monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 września 2017

Ekspresowo i profesjonalnie wątek zamknięty Naprawa piecyka gazowego wykonana ekspresowo i profesjonalnie. Żaden inny...
~Dorota
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 lipca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry