Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
9.15 nikogo nie ma wątek zamknięty Jak wyżej...
~anonim
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 marca 2019

Z daleka wątek zamknięty Oferta nijak się ma do usług. Miało być eko a wyszło jak zawsze... Auto...
~James
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 marca 2019

lysy90.17@gmail.com wątek zamknięty Co jakiś czas oddaję auto do damiki i zawsze jestem zadowolona. Ostatnio w...
~Wronka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 lipca 2018

Zero wiedzy i profesjonalizmu ! wątek zamknięty Witam . Chcialem skorzystać pierwszy raz z mobilnej myjni parowej ale po tym...
~Romek
4

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2017

Polecam wątek zamknięty Świetna robota. Jestem bardzo zadowolona z usług. Chłopaki wiedzą co robią....
~Amelia
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2017

Mega zadowolony! wątek zamknięty Nie będę się rozpisywał za bardzo, ale panowie odwalili kawał dobrej roboty....
~Tomek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2017

Polecam som nie zawodni wątek zamknięty Polecam damike sa nie zawodni dopracowali auto kture jezdzilo na budowie...
~Igor
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2017

Polecam wątek zamknięty Najwyższa jakość realizowanych usług.
~Kazik
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2017

Naprawdę polecam wątek zamknięty Przedewszystkim dokładność , jak zauważyłem częste zmiana ściereczek z...
~jarek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2017

swietna robota auto lsni wątek zamknięty Świetnie wykonana robota. Środek jak nowy z kratek leci świeże powietrze co...
~Adam
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 lipca 2017

Polecam! wątek zamknięty Chłopaki bardzo doświadczeni. Wiedzą co robią i robią to z pasją! Ścierki...
~Agatka
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 lipca 2017

polecam damike wątek zamknięty Pozytywna obsluga i profesjonalna usluga. Nie bapisze najlepsza ale...
~przemo
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 lipca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry