Dan Sebastian

Fryzjerzy

Gdynia, Kazimierza Górskiego 2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Przemysław - ocena Byłem 1 raz, podejście Pani fryzjerki super, dopasowała fryzurę do kształtu,...
~Przemysław
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 3 października 2023

Witold Wójcicki - opinia wątek zamknięty Oboje z żoną skorzystaliśmy wczoraj z usługi strzyżenia. Rewelacja !!! Panie...
~Witold Wójcicki
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 lutego 2022

Mariusz - opinia wątek zamknięty Bardzo mila obsluga polecam polecam pania Adriane
~Mariusz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 marca 2021

Reno - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, bardzo miła obsługa, jest czysto i przyjemnie .Fryzury...
~Reno
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 stycznia 2021

Anna - opinia wątek zamknięty Panie bardzo miłe,ale fryzjerstwa nie polecam. Byłam z wnuczkiem. Pani...
~Anna
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 grudnia 2020

Aneta - opinia wątek zamknięty Polecam panią Justynę, która poprawiła mi to co sp.... pani Wiola ( fryzjerka...
~Aneta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 grudnia 2020

Wioleta - opinia wątek zamknięty Od kilku lat jestem stałym klientem Pani Wioli. Zawsze miła, uśmiechnięta,...
~Wioleta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 września 2020

Niezadowolona - opinia wątek zamknięty Dziwię się że salon jeszcze się utrzymuje na rynku. Bardzo drogo a...
~Niezadowolona
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 czerwca 2020

Adrian - opinia wątek zamknięty Jestem klientem Dan Sebastian od około 2 lat, w tym czasie korzystałem z...
~Adrian
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 grudnia 2019

Serdecznie polecam wątek zamknięty Chodzę regularnie (już od 2 lat) do P. Wioli i jestem bardzo zadowolony z...
~Michał
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 czerwca 2019

Pani Izabelę polecam wątek zamknięty Gorąco polecam Pani Ize:) Bardzo sympatyczna . Strzyżenie starannie wykonane...
~Iwona
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 marca 2019

Pani Wiola wątek zamknięty Kiedyś straciłam swoją fryzjerkę to P. Wiola została mi polecona przez bardzo...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 marca 2019

Zawsze wychodze zadowolona wątek zamknięty Fryzjerki maja profesjonalne podejście do klienta. Potrafią naprawić wiele...
~Kinga17
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 marca 2019

Jarek wątek zamknięty Najlepszy zakład fryzjerski w trojmiescie
~Jarek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 marca 2019

Omijać z daleka wątek zamknięty Atmosfera nieprzyjemna, człowiek czuje się jak na dworcu; "anty klienckie...
~była klientka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 lutego 2019

Tomasz wątek zamknięty Moja wizyta miała miejsce w sobotę. Byłem w tym salonie pierwszy raz....
~Tomasz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 lutego 2019

Pani Justyna to Profesjonalistka. wątek zamknięty Bardzo Dziękuję Pani Justyno za profesjonalizm. Pozdrawiam. Wracam ponownie...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 lutego 2019

tak, tak, taaaak!!!!! wątek zamknięty Polecam jak najbardziej. Przyszłam w pomarańczowych włosach po poprzedniej...
~Natalia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 stycznia 2019

zadowolna klientka wątek zamknięty Zacznę od tego, że długo szukałam odpowiedniego dla siebie fryzjera,ze...
~karolina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 stycznia 2019

linia prosta a jdnak nie taka prosta wątek zamknięty Strzyżenie włosów okazało się zbyt trudne dla pani fryzjerki. Poprosiłam o...
~kobieta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 stycznia 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry