Dan Sebastian

Fryzjerzy

Gdynia, Kazimierza Górskiego 2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zadowolony wątek zamknięty Wspaniały salon, wspaniali ludzie.Polecam.
~Rafał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 grudnia 2016

Serdecznie polecam! wątek zamknięty Profesjonalna, miła obsługa, bez konieczności umawiania się wcześniej na...
~kzk
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 listopada 2016

Dramatyczna obsługa fryzjerska wątek zamknięty Nigdy w życiu nie byłem u fryzjera który obstrzygł mnie jak góral owcę na...
~Tomek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 października 2016

stracone pieniądze wątek zamknięty wszystko zapowiadało się bardzo dobrze, być może dzięki mojemu pozytywnemu...
~klientka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 października 2016

dramat wątek zamknięty Dwie zmarnowane godziny robienia fryzury i rezultat: garnek na głowie. Masakra.
~Beata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 września 2016

Brak szacunku do klienta i kultury osobistej personelu wątek zamknięty Po dzisiejszej wizycie zdecydowanie odradzam wizytę w salonie Dan Sebastian....
~JeSuisFemme
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 lipca 2016

Korzystam z usług salonu Dan Sebastian od samego ich początku wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona. Salon jest czysty, fryzjerzy mili i wiedzą co...
~Sara
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2016

Witajcie, Nienawidzę dużo pisać, więc będzie zwięźle i na temat. wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona ze zmiany dokonanej w salonie Dan Sebastian. Mogę...
~Majka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2016

Anioł nie fryzjer - polecam Panią Justynę wątek zamknięty Najlepszy fryzjer jakiego poznałam. Polecam Panią Justynę, która znakomicie...
~Szczęśliwa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 lipca 2016

Szybkie podcinanie końcówek w salonie Dan Sebastian wątek zamknięty Cześć wszystkim ;) Jestem Sandra i dziś podcinałam końcówki w salonie Dan...
~Sandra
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 lipca 2016

Stały klient salonu Dan Sebastian wątek zamknięty Z salonu fryzjerskiego Dan Sebastian korzystam niemal od początku otwarcia....
~Dominik
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 lipca 2016

Moja pierwsza wizyta w Dan Sebastian wątek zamknięty Dziś wpadł mi do głowy pomysł, że muszę coś w sobie zmienić i wpadłam na...
~Estera
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 lipca 2016

Tragedia wątek zamknięty Zdecydowanie odradzam. Strzyżenie męskie 5min. Jak w rzeźni. Najgorzej...
~Michał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 czerwca 2016

strzyżenie męskie wątek zamknięty Brak kultury osobistej, brak ambicji, kreatywności. Czas strzyżenia dłuższych...
~strzyżony
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 czerwca 2016

Rewelacyjna obsługa i super klimat wątek zamknięty Gorąco polecam Justynę. Byłam u niej już kilka razy i zawsze uratowała moje...
~Magda
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 maja 2016

Z wami to sie napije ale scinac wlosów to nie! wątek zamknięty Wiec tak piewsze wrazenie jest punktualnosc nie lubie czekac wiec na plus ale...
~POJECHALIpoBANDZIE
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 maja 2016

Dan Sebastian w Rivierze - katastrofa wątek zamknięty Przy okazji będąc w Rivierze postanowiłem skorzystać z usług fryzjera. O...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2016

Masakra wątek zamknięty Ponieważ mam duży uraz do fryzjerów to bardzo długo szukałam...
~Negatywnie zaskoczona.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2016

klientka - opinia wątek zamknięty Bardzo gesta atmosfera. "Szefowa" ciagle wchodzi i wychodzi z mina skwaszona....
~klientka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 marca 2016

Jak najbardziej na tak wątek zamknięty Rewelacyjny klimat i rowniez nawiazywanie kontaktu z klientem, szczegolnie...
~Piotr
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 marca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry