Dance Fusion

Kursy tańca

Gdynia, Poleska 25

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
maja - ocena najlepsza szkoła tańca do jakiej chodziłam, różnorodny wybór kursów, pomocni...
~maja
-

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 2 września 2024

Super szkoła wątek zamknięty Polecam, bardzo sympatyczni prowadzący, super atmosfera, świetne miejsce na...
~Maggie
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 stycznia 2019

Rewelacyjna szkoła. wątek zamknięty Polecam serdecznie! Wystarczy iść i się przekonać samemu :)
~Elka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 września 2018

POLECAM wątek zamknięty Najlepsze taneczne miejsce w Gdyni. Mamy już trochę doświadczenia tanecznego...
~Jacek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 października 2016

SUPER! wątek zamknięty Mega fajne zajęcia. Do tego mam bardzo blisko :) i do tego niedużo się płaci...
~Monia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 września 2016

Rewelacja wątek zamknięty Zajęcia ze współczesnego po prostu super! Wcześniej jeździłam specjalnie do...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 września 2016

Super :) wątek zamknięty Zdecydowanie polecam! Super zajęcia, całkiem tani karnet. Może lokalizacja...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2016

W sumie super wątek zamknięty Jesteśmy dopiero po 2 zajęciach więc może trochę za wcześnie na ocenę - ale...
~Boguś W.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2016

The best Zumba wątek zamknięty Szkoda, że mam tak daleko do gdańskiego studia - ale całe szczęście macie...
~Zumbaholiczka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 listopada 2012

ceny wątek zamknięty ceny przystępne, osoba pracująca w recepcji uśmiechnięta zawsze, żywa co...
~kasia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 czerwca 2011

mhmmm wątek zamknięty Zajęcia są fajnie prowadzone, miła kadra, bardzo przystępne ceny!!!!!!!....
~saga
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 maja 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry