Widok

Danuta - ocena

Onkomedyczny Temat dostępny też na forum:
Jestem wzburzona, ze nie poinformowano mnie, ze stanik kompresyjny z pasem moge miec refundowany prawie 100% na recepte!!! W UCK mozna kupic i doniesc recepte i zwracaja koszty, a na Grunwaldzkiej nie. Ciekawe, z jakich przyczyn? Jestem po amputacji piersi i zwrot mi sie nalezy, a tymbardziej informacja, ze sa takie mozliwosci.
Jestem bardzo niezadowolona, drugi kupie gdzie indziej. To nie w porzadku!!!
Danuta Pałubicka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Jest Pani wysoce niesprawiedliwa w swojej ocenie. Do sklepu przychodzi Pani po zakup z refundacją bądź nie. To nie do nas powinna mieć Pani pretensje, a do lekarza który nie udzielił Pani takiej informacji.
Jeśli w uck zwracają pieniądze po zakupie biustonosza to działają niezgodnie z prawem, a nas obowiązuje umowa z NFZ, w której jesteśmy zobowiązani do realizacji zleceń w dniu zakupu, a nie jakiś czas później. Zdaje się, że w aptece jak chce Pani zakupić lek refundowany to receptę niesie Pani w dniu zakupu, a nie z opóźnieniem. Życzę powrotu do zdrowia i refleksji czy na pewno opinia została wystawiona we właściwe miejsce.
Krzywdzi Pani nie tylko mnie, ale przede wszystkim następne pacjentki, które wprowadza Pani w błąd takimi spostrzeżeniami.
My nie mamy żadnych korzyści z niezrealizowania zlecenia, więc gdyby ja Pani okazała zostałoby zrealizowane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie i Medycyna

Wojciech - opinia (3 odpowiedzi)

Niestety podjąłem się leczenia ortodontycznego u Pani Moniki. Zepsuty zgryz, ból, stres i...

Ania - ocena (3 odpowiedzi)

Najlepsza z najlepszych! Konkretna, rzeczowa a przy tym z dystansem i poczuciem humoru. U niej...

Dobry ginekolog! (172 odpowiedzi)

Zna ktoś jakiegoś dobrego ginekologa-położnika w Gdańsku?Może być gabinet prywatny. ;)

do góry