Danzink

Studia tatuaży

Gdańsk, al. Grunwaldzka 124/2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Magda wątek zamknięty Polecam studio i tatuaże u Kamili ! Wszystko profesjonalnie.
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2018

polecam wątek zamknięty Pasja i profesjonalizm jak zawsze.
~Sandra
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2018

:) wątek zamknięty Serdecznie polecam! Świetna atmosfera, bardzo profesjonalni i kreatywni...
~Zuza
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2018

Tip top! wątek zamknięty U załogi Danzink tatuowałam się już 3 razy, za każdym razem u innego artysty...
~Maryśka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2018

Petarda wątek zamknięty Polecam bardzo!! Super atmosfera, pełen profesjonalizm i doświadczenie....
~Andrzej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 lipca 2017

Za**biste xd wątek zamknięty W grudniu byłem u nich aby przekuć uszy i zrobili to perfekcyjnie . Za**bista...
~Shadowhunter
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 maja 2017

beznadzieja wątek zamknięty Nie polecam. Tatuaz mial byc maly a dostalam tatuaz na pol plecow......
~iwa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 marca 2017

Posejdon wątek zamknięty Super obsługa, perfekcyjny tatuaż, polecam studio. Sławek dzięki.
~Michał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 lutego 2017

Super super suuuper !!! wątek zamknięty Kreatywność i artystyczne wykonanie - pełny profesjonalizm. Polecam...
~Justyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 czerwca 2016

Piercing - polecam wątek zamknięty Z usług tatuażystów nie korzystałam, za to kilkakrotnie odwiedziłam piercera...
~Jola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 marca 2016

Gorąco polecam! wątek zamknięty Świetna obsługa, wychodzę zadowolona, najbardziej dziękuję Sławkowi, jest...
~Agata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 marca 2016

bardzo zadowolony z efektu wątek zamknięty dzieki slawek, jestem bardzo zadowolony z czachy,niedlugo kontynuacja;)...
~roli
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 stycznia 2016

Polecam :) wątek zamknięty Super studio, tak samo jak pracownicy, osobiście jestem zadowolona :) z...
~Ella
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 listopada 2015

Piotr Piorun - opinia wątek zamknięty Dzisiaj bylem na pierwszej sesji biomechaniki na lydce i jestem mega...
~Piotr Piorun
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 lipca 2015

Polecam wątek zamknięty Niedawno zrobiłam septum, ale w innym studio. Nie chciał się goić, więc...
~M.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 lipca 2015

polecam wątek zamknięty Polecam i uwielbiam. wroce napewno;)
~Paula
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 maja 2015

Paula - opinia wątek zamknięty Chciałabym podziękować Sławkowi za mój pierwszy i nie ostatni ,wspaniały...
~Paula
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 maja 2015

Będę wracać :) wątek zamknięty Wszystkie moje tatuaże zostały wykonane przez Dasiora w tym studiu. Pełen...
~Nut
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2015

Zdecydowanie POLECAM wątek zamknięty Po narodzinach córki w mojej głowie pojawił się pomysł na tatuaż, przyjaciele...
~Kamil
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2015

Dziękuję! :) wątek zamknięty Szybko, konkretnie, profesjonalnie i w miłej atmosferze. Sławek pomógł mi...
~Ala
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 lutego 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
129

postów

121

wątków

do góry