DARDACH

Dekarze Dachy

Gdańsk, Kartuska 459A/16

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wojciech - opinia nowy temat Jestem zadowolony z wykonanej pracy. Dach wyszedł bardzo dobrze. Dobra...
~Wojciech
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 27 sierpnia 2020

Dariusz - opinia nowy temat Polecam usługi Pana Dariusza Zielinśkiego . Profesjonalizm, doświadczenie...
~Dariusz
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 9 lipca 2020

JR - opinia nowy temat O pracy Pana Darka naczytałam się sporo i bardzo się upierałam przy tym, że...
~JR
-

dodano: 8 lipca 2020

Karol - opinia nowy temat Pan Darek wykonał dach mojego domu w Gdańsku-Kokoszkach. Jestem bardzo...
~Karol
-

dodano: 2 lipca 2020

Łukasz - dom w Kiełpinie Górnym - opinia nowy temat Kontakt do Pana Darka dostałem z polecenia z forum budowlanego. Pokrycie...
~Łukasz - dom w Kiełpinie Górnym
-

dodano: 23 czerwca 2020

Dom w Rębiechowie - opinia nowy temat Polecam usługi Pana Dariusza. Bardzo dobre położenie dachówki oraz montaż...
~Dom w Rębiechowie
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 4 czerwca 2020

Bożena - opinia Bardzo dobra, solidna firma.Juz na etapie budowy domu i wykonywania więźby...
~Bożena
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 27 grudnia 2019

Katarzyna Sierska - opinia Polecamy! Długo Szukaliśmy rzetelnego fachowca. Pan Dariusz jest...
~Katarzyna Sierska
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 2 października 2019

100/100 polecam! Super współpraca z panem Darkiem, świetny fachowiec i z humorem. Zdecydowanie...
~Beata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 maja 2019

Dach Polecam firmę Dardach. Pan Darek wykonał dach z dachówki Braas Turmalin w...
~M.B.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 stycznia 2019

Dach kopertowy Brass Turmalin Kontakt do Pana Darka znalazłem poprzez pozytywne opinie na różnych portalach...
~Cezary Pogórze
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 listopada 2018

Marsylka Creaton wątek zamknięty Firma Dardach wykonała pokrycie dachu dachówką ceramiczną Marsylka firmy...
~Tomasz Michalin
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 czerwca 2018

DARDACH - GORĄCO POLECAM!!! wątek zamknięty Kontakt na firmę Dardach znalazłem dość przypadkowo, jednak jak się później...
~Krystian
-

dodano: 11 czerwca 2018

Szary dach z lukarnami wątek zamknięty Pan Darek wykonał u mnie pokrycie dachu dachówką płaską wraz z obrobieniem...
~Lukasz
-

dodano: 7 czerwca 2018

DARDACH jest Darem dla Waszego Dachu wątek zamknięty Pan Dariusz Zieliński wyróżnia się przede wszystkim zaangażowaniem,...
~Joanna
-

dodano: 7 czerwca 2018

Dach na Rąbek wątek zamknięty Pan Dariusz wykonywał u mnie pokrycie dachowe blachą na rąbek. Naprawdę nie...
~Radoslaw Otomin
-

dodano: 28 lutego 2018

Bardzo dobra ekipa wątek zamknięty Pan Darek wraz z kolegą, wykonywał u mnie pokrycie dachowe z dachówki...
~Łukasz
-

dodano: 13 grudnia 2017

Polecam firmę DARDACH wątek zamknięty Z usług firmy DarDach skorzystałem w zeszłym roku,robiłem kompleksowo cały...
~Daniel
-

dodano: 13 października 2017

100% satysfakcji! wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecamy firmę Dardach. Usługa wykonana terminowo, bez...
~Ania
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 sierpnia 2017

Bez zarzutu! wątek zamknięty Pan Darek wykonywal dla nas pokrycie papa dachu plaskiego ze styropianowa...
~Artur
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 maja 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry