DARDACH

Dekarze Dachy

Gdańsk, Kartuska 459A/16

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kasia - ocena Pan zrobił bardzo miłe wrażenie, przyjechał obejrzał dach, który przeciekal,...
~Kasia
1

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 21 października 2023

Małgorzata - opinia Polecam! Solidność, kompetencja i pozytywne nastawienie do klienta.
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 28 czerwca 2023

Małgorzata Wendt - opinia Polecam usługi Pana Darka! Kompetencja, pracowitość i pozytywne nastawienie...
~Małgorzata Wendt
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 28 czerwca 2023

Sylwia - opinia Solidna firma godna polecenia.
~Sylwia
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 22 czerwca 2023

Art - opinia Najlepszy Dekarz na Pomorzu, bardzo polecam! Bardzo słowny właściciel.
~Art
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 marca 2023

Klaudia - opinia Współpraca z firmą DarDach to czysta przyjemność. Pełen profesjonalizm od A...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 listopada 2022

Bartek - opinia Szczerze polecam usługi Pana Dariusza. Współpraca przebiegała sprawnie i...
~Bartek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 października 2022

Dorota - opinia Fachowość i komunikacja na najwyższym poziomie :)
~Dorota
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 października 2022

Kamil - opinia wątek zamknięty Współpraca przebiegła wzorowo. Terminowo, profesjonalnie, rzetelnie. Polecam...
~Kamil
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 kwietnia 2022

Bartosz - opinia wątek zamknięty Polecam firmę Pana Dariusza. Firma DarDach wykonała perfekcyjnie u mnie...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 lutego 2022

Marysia - opinia wątek zamknięty Firma ta poprawiała dach po fuszerce odwalonej przez inną. Z czystym...
~Marysia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 lutego 2022

Marysia - opinia wątek zamknięty Profesjonalna firma, która zna się na swojej pracy. Kontakt z właścicielem...
~Marysia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 lutego 2022

Michał - opinia wątek zamknięty Jestem zadowolony ze współpracy z firmą dardach. ekipa wie co robi. Nawet...
~Michał
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 grudnia 2021

Sebastian - opinia wątek zamknięty Fachowa firma. Pan Dariusz chętnie doradzi, ale nie narzuca koncepcji...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 sierpnia 2021

Marcin - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam usługi Pana Dariusza. Dach pokryty dachówką ceramiczną płaską,...
~Marcin
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 kwietnia 2021

Radosław - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, wszystko tak jak powinno być, duża wiedza, elastyczność...
~Radosław
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 lutego 2021

Wojciech - opinia wątek zamknięty Jestem zadowolony z wykonanej pracy. Dach wyszedł bardzo dobrze. Dobra...
~Wojciech
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 sierpnia 2020

Dariusz - opinia wątek zamknięty Polecam usługi Pana Dariusza Zielinśkiego . Profesjonalizm, doświadczenie...
~Dariusz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 lipca 2020

JR - opinia wątek zamknięty O pracy Pana Darka naczytałam się sporo i bardzo się upierałam przy tym, że...
~JR
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 lipca 2020

Karol - opinia wątek zamknięty Pan Darek wykonał dach mojego domu w Gdańsku-Kokoszkach. Jestem bardzo...
~Karol
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 lipca 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry