Widok

Dariusz Michalczewski jest super

Cieszę się, że jest gdańszczaninem- on jest najlepszy na świecie. Ostatnio słyszałam że nie ma szans na walkę Tigera z tym niemcem Ottke. Chyba wszystkie Sveny to tchórze. On niegdy się nie zgodzi na tę walkę, bo wszyscy niemcy uważają, że to właśnie ich rodak jest najlepszy a nie jakiś Polak. Dlatego boją się kompromitacji, musieliby przyznać że Darek jest najlepszy, a to byłoby dla nich nie do przełknięcia. Może cytat:Niewielkie szanse na pojedynek widzi także promotor Jean-Marcel Nartz: "Jestem przyjacielem Svena. "Tygrys" Michalczewski jest silniejszy i mógłby ciężko poobijać Svena na koniec jego kariery".(fragmet z wiadomości sportowych WP"nie będzie walki Michalczewski -Ottke"). A przydałoby się utrzeć nosa tym zarozumiałym niemcom.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to super, ze jest super ja tez sie ciesze , ze przezywasz to jak mrowka okres......
szkoda tylko ze nie znasz go osobiscie i nie wiesz jaki jest , ze tak delikatnie powiem prosty!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
co ty sie tak podniecasz.jest mistrzem,ale gownianej federacji gdzie walcza same cieniasy.szkoda ze nie sprobowal z Royem Jonsem Jr.
poza tym to burak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sport

Sklepy sportowe? (31 odpowiedzi)

Orientuje się ktoś może gdzie znajduję się fajny sklep sportowy z dużym wyborem sprzętu pływackiego?

Fitness, siłownia (22 odpowiedzi)

Hey :) Szukam kogoś do wspólnych wypadów na siłownię, fitness itp. Od tygodnia mieszkam w Gdyni...

SKARPETY SPORTOWE & ARTYKUŁY ORTOPEDYCZNE I REHABILITACYJNE (4 odpowiedzi)

Zapraszamy do nowo otwartego SKLEPU ORTOPEDYCZNEGO, który mieści się na Gildii nr 1, BOX 117....

do góry