Dariusz Szczypek

Ginekolodzy USG USG ginekologiczne

Gdynia, gen. Mariusza Zaruskiego 2/U4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ona _86 - opinia wątek zamknięty Pan Doktor to naprawdę wyjątkowy człowiek. Kompetentny, pełen empatii, z...
~Ona _86
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 stycznia 2022

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Zawsze uprzejmy, skrupulatny i rzeczowy.
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 stycznia 2021

Wspaniały lekarz wątek zamknięty Najlepszy lekarz pod słońcem. Kompetentny, zna się perfekcyjnie na swojej...
~Ona 32
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 lipca 2018

Bylam operowana w szpitalu w Redłowie wątek zamknięty Niecały tydzień temu byłam operowana przez dr Szczypka w szpitalu w Redlowie...
~Miska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 lipca 2018

Bardzo polecam - kompleksowo I merytorycznie wątek zamknięty Byłam u dr Szczypka na zdjeciu spirali I badaniach kontrolnych. Lekarz zrobił...
~Marta S
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 czerwca 2018

Świetny Lekarz wątek zamknięty Dziękuję Pan Doktor uratował mi życie, opieka rewelacja,wykonanie operacji...
~Dorota
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2018

Świetny specjalista polecam! wątek zamknięty Pana dokotora poznałam 3 lata temu w szpitalu w Gdyni przy pierwszym porodzie...
~Karolina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 października 2017

Dr Szczypek wątek zamknięty Najlepszy lekarz ginekolog . Prowadził moja ciąże , po porodzie interesował...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 lipca 2017

Najlepszy ginekolog wątek zamknięty Cudowny lekarz. Gorąco polecam
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 września 2016

Zastanowilabym sie dwa razy! wątek zamknięty pierwsze wizyty przebiegały bez zarzutu. Na ostatniej nie dostałam zdjęcia z...
~rozczarowana przyszła mama
14

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 grudnia 2010

Najlepszy lekarz wątek zamknięty Pan Doktor jest najlepszym lekarzem, jakiego do tej pory spotkałam. Pomimo,...
~Marika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 marca 2016

Polecam! wątek zamknięty Lekarz, który poświęci wystarczającą ilość czasu i uwagi pacjentce. Gdy coś...
~Emilia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 marca 2016

dr. Szczypek-POLECAM!!! wątek zamknięty Bardzo polecam tego lekarza, trafilam do szpitala w 7 tc, niestety nie udalo...
~pacjentka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 listopada 2015

Profesjonalny, miły i w dodatku przystojny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Polecam wszystkim paniom tego doktora!! Prowadził moją ciążę, był przy...
~pacjentka
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 maja 2010

dziekuje za coreczke :) wątek zamknięty Co tu duzo pisac - wspanialy lekarz!!
~Natalia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2015

takiego lekarza należy usunąć z listy.. wątek zamknięty Dziewczyny, nie wiem jak możecie chwalić takiego gbura i koniowala. Trafiłam...
~ruda
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2015

Kompetencja na najwyższym poziomie!!! wątek zamknięty Wspaniały lekarz. Prowadził moją ciążę. Dobro pacjentki to chyba motto Pana...
~Mariola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 lipca 2014

Rewelacyjny Lekarz :)) wątek zamknięty Doktor prowadził moją późną ciążę (40-stka) rewelacyjnie. Troskliwy,...
~marzena
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 września 2012

Rewalcyjny lekarz wątek zamknięty Pełen profesjonalizm. Ciąża prowadzona pod pełnym nadzorem- każde,...
~Emilia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 marca 2014

Godny polecenia! wątek zamknięty Bardzo dobry lekarz,miły,profesjonalny i konkretny. Polecam każdej kobiecie.
~Lena
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 lutego 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
90

postów

60

wątków

do góry