Jako klient Pani adwokat Justyny, współpracowałem z nią od maja 2020 do października 2023 w ramach sprawy w Sądzie Rodzinnym w Gdyni. Chciałbym podzielić się pozytywnym doświadczeniem z tej współpracy, aby pomóc innym klientom.

Pani Justyna wyróżniała się rzeczowym i racjonalnym podejściem do mojej sprawy. Na podstawie mojego pozwu i dostarczonych dokumentów skrupulatnie przygotowała wszystkie niezbędne akta. Dodatkowo, zaproponowała złożenie kontrpozwu, który istotnie poprawił moją sytuację. Świetnie pilnowała wszystkich terminów związanych z postępowaniem sądowym i była obecna na każdej rozprawie, z których w tym okresie było wiele.

Już na jednym z pierwszych spotkań udało nam się ustalić rozsądną cenę za całą obsługę sprawy, co było dla mnie istotne. Ostatecznie, dzięki zaangażowaniu Pani Justyny, sprawa została rozstrzygnięta na moją korzyść. Jestem wdzięczny za profesjonalizm, skuteczność i rzetelność w prowadzeniu sprawy.

Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Justynę jako adwokata, który nie tylko skutecznie reprezentuje klienta, ale także dba o jego interesy na każdym etapie procesu prawno-sądowego.