Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dariusz - ocena Jako klient Pani adwokat Justyny, współpracowałem z nią od maja 2020 do...
~Dariusz
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 9 listopada 2023

Tomasz - ocena Miałem szczęście być bronionym przez Panią Mecenas. Sprawa zakończyła się...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 26 września 2023

Tomasz - ocena Miałem szczęście być bronionym przez Panią Mecenas. Sprawa zakończyła się...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 26 września 2023

wojciech - opinia Zdecydowanie polecam! Profesjonalna obsługa i indywidualne podejście Pani...
~wojciech
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 października 2022

Kamil - opinia Polecam. Pani Mecenas prowadziła już kilka moich spraw i do każdej była...
~Kamil
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 maja 2022

Marzena - opinia wątek zamknięty Adwokat Justyna Semeniuk bardzo pomogła nam w sprawie rodzinnej....
~Marzena
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 grudnia 2021

Jestem pełna podziwu wątek zamknięty Jestem pełna podziwu ile Pani wkłada serca w wykonywaną pracę , jestem...
~Wioleta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 listopada 2019

Anna - opinia wątek zamknięty Polecam Mecenas Semeniuk, doskonałe przygotowanie na każdą ewentualność,...
~Anna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 sierpnia 2019

Martyna - opinia wątek zamknięty Profesionalna obsługa, skuteczna , pomocna. Jeśli jeszcze kiedykolwiek będę...
~Martyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 sierpnia 2019

Małgorzata - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalna pomoc prawna przy sprawie o rozwód. Bardzo dobra...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 sierpnia 2019

Opinia wątek zamknięty Bardzo rzetelny adwokat który ma profesjonalne podejście do prowadzonej...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 sierpnia 2019

Dorociński Łukasz - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra Kancelaria Adwokacka. Pełen profesjonalizm oraz ogromne...
~Dorociński Łukasz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 sierpnia 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry