Darles Dance

Pasmanterie, tkaniny Pracownie krawieckie

Gdańsk, al. Grunwaldzka 99/101

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Aleksandra - opinia wątek zamknięty Pozytywnie zaskoczona. Wczoraj nabyłam w DD materiały na dwie sukienki. Pani...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 lutego 2020

Tomasz - opinia wątek zamknięty Naprawdę bardzo duży wybór jedwabiów, bogato zdobionych koronek, tiuli. Panie...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 stycznia 2020

Obsługa wątek zamknięty Bardzo nie miła obsługa, zła atmosfera która nie sprzyja robieniu...
~Klient
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 sierpnia 2019

Halina - opinia wątek zamknięty Bardzo niemiła Obsługa wprowadzająca klienta w błąd. Ceny za materiał...
~Halina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 maja 2019

materiał na sukienkę wątek zamknięty Jedyny plus sklepu to chyba tylko i wyłącznie lokalizacja. Szukałam...
~tancerka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 lutego 2018

rewelacja wątek zamknięty Takie tkaniny- to ostatnio widziałem w sklepie w Wenecji. Wybór - najwyższa...
~Waldek
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 lutego 2009

Bardzo drogo i bez szału wątek zamknięty Można dostać ciekawe tkaniny, o które ciężko gdzie indziej w Gdańsku, jednak...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2016

Suknia ślubna jak z bajki wątek zamknięty Dziękuję niezmiernie za przecudną, robiącą furorę suknie ślubną! Jestem pod...
~Natalia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 czerwca 2016

Niemiło i drogo w tym sklepie wątek zamknięty Obsługa sklepu robi wielką łaskę. Skaczą tylko wokół bardzo bogatych...
~Ori
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 lutego 2016

super wątek zamknięty Szkoda, że mnie nie stać na takie koronki
~Grażyna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 lutego 2013

coś eleganckiego z tkanin to tylko tam wątek zamknięty Szkoda,że ceny nie na każdą kieszeń, ale jak trafia się wyjątkowa okazja to...
~karolina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 grudnia 2011

FAJNY SKLEP wątek zamknięty Polecam wszystkim ten sklep z tkaninami. Nie bez powodu mówią o sobie SALON....
~Marietta
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 listopada 2010

SKLEP DLA FACETÓW !!! wątek zamknięty Żona twierdzi, że wybór materiałów i obsługa jest rewelacyjna. Nie mam na ten...
~Andrzej
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 czerwca 2009

brak czegokolwiek z oferty firan, zasłon, aranżacji wątek zamknięty Firma nie posiada tkanin do aranżacji okien, nie było osoby która potrafi...
~Jarek
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 stycznia 2009

JEST OK wątek zamknięty Pracownia krawiecka na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm. Krawcowe z...
~Wiola
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2009

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ wątek zamknięty Zamieszczona opinia Waldka w pełni uzasadniona !!! Byłem z żoną w Salonie w...
~Krzychu
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 14 lutego 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
23

postów

16

wątków

do góry