Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
tz-interior wątek zamknięty Projektowanie wnętrz, projekty pod klucz, profesjonalne biuro projektowe,...
~tz-interior
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 lutego 2019

Shiraz trzeci etap -mieszkanie wątek zamknięty Shiraz III etap.Jestem mieszkanka od niedawna i przyznam się szczerze ze...
~gosc
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 stycznia 2016

Zadowolony wątek zamknięty Oj Pani Ewa ma problem. Wygląda na to że nie potrafi rozmawiać z deweloperem...
~Mieszkaniec
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 czerwca 2015

ZOSTAŁAM OSZUKANA wątek zamknięty JESTEM MIESZKANKĄ SHIRAZ PARK II. ZOSTAŁAM OSZUKANA, MIAŁA BYĆ "WYŻSZA...
~EWA
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 stycznia 2014

Jedna z najciekawszych propozycji na rynku mieszkaniowym Trójmiasta wątek zamknięty Szczerze powiem, że jak czytam takie histeryczne opinie jak ta poniżej na...
~Mieszkaniec z Shiraz Park
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 lutego 2014

mama - opinia wątek zamknięty Kupilam mieszkanie i jestem bardzo zadowolona. Obsluga swietna! Wykonawca -...
~mama
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2012

Cena nieadekwatna do fatalnej jakości!!!!!! wątek zamknięty Jestem mieszkańcem drugiego etapu i od dwóch miesięcy z powodu ciągłych...
~art
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 września 2012

Przemo - opinia wątek zamknięty Bardzo miła i profesjonalna obsługa w biurze sprzedaży. Deweloper buduje...
~Przemo
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 czerwca 2010

Shiraz II Sp. z o.o. - opinia wątek zamknięty Shiraz II Sp. z o.o. niniejszym chciałaby sprostować informacje nt...
~Shiraz II Sp. z o.o.
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 marca 2012

Wilgoć w budynkach wątek zamknięty Problem jest ogromny, piwnice i garaże zawilgocone, beznadziejna komunikacja...
~Wisienka
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 lipca 2011

Mieszkania ładne, świetny układ ale co dalej sie okaże wątek zamknięty Niestety duża wilgoć, wysokie dopłaty do czynszu, developer robi co chce i...
~Mieszkaniec
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 lipca 2011

zapisy w umowie i terminowość wątek zamknięty Należy koniecznie dopatrzyć zapisów w umowie, po odbiorze można być...
~Karolina
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2011

świetna inwestycja wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z kontaktów z tym deweloperem. Shiraz Park to...
~Freddie
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 lipca 2010

Dobry wybór ! wątek zamknięty Ponieważ zakup dotyczył mojej pierwszej tego typu poważnej inwestycji,...
~Edna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 lipca 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry