Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wrotek - opinia wątek zamknięty Najpierw uwaga co do terminu korzystania: korzystałem jesienią 2020 r., wybór...
~Wrotek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 stycznia 2022

Łukasz - opinia wątek zamknięty Super firma. Świetny kontakt i jakość wykonania. Wszystkie meble doskonale...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 marca 2021

Ula - opinia wątek zamknięty Firma godna polecenia. Realizacja na czas. Można zapytać o opinię czy...
~Ula
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 lutego 2021

super firma wątek zamknięty Firma Pana Dariusza działa bardzo sprawnie i profesjonalnie. Pan Dariusz jest...
~Ewa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 listopada 2017

na małe biuro wątek zamknięty Trudno mi było cokolwiek zaaranżować, aby małe biura były funkcjonalne i...
~weri
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 października 2017

Godna polecenia firmy wątek zamknięty Sprawnie zrealizowane zlecenie, mam małe biuro w Amber Office. przyjechał do...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2017

polecam wątek zamknięty bardzo sprawna ekipa dokladny montaz fronty i blaty dokladnie takie jakie...
~Anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 maja 2015

Zabudowa wnęk, kuchni i łazienka wątek zamknięty Z usług firmy korzystałem już kilkukrotnie. Za każdym razem byłem w 100%...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 maja 2015

Firma której szukałam wątek zamknięty Polecam firmę Davo meble. Dbają o klienta, są na każdy telefon widać że...
~Lidia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 marca 2015

Wyposażenie biura wątek zamknięty Znalazłam firmę na Trójmieście w dziale mebli biurowych, wysłałam zapytanie...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 marca 2015

Niedrogie i dobre jakościowo, czy to możliwe? wątek zamknięty Szukałam prostego rozwiązania do kuchni, potrzebowałam kilku dolnych szafek...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 września 2013

Kuchnia na wymiar kieszeni klienta wątek zamknięty Co do tekstu z nagłówka to jest to jak nabardziej prawda, okazuje się, że...
~Wojciech
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 maja 2013

POLECAM!! wątek zamknięty Dobry kontakt, szybka realizacja, towar wysokiej jakości. Gorąco polecam sklep.
~MK
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 lutego 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry