Dawid - ocena
~Dawid
164.127.244.*
(2 dni temu) 26 czerwca 2026 o 13:48
Nie mogę się nadziwić jaki ten zakład jest profesjonalne wykonanie i naprawę można jm ufać polecam jak poszłem na miejsce pochówku mojej siostry to się popłakałem pięknie. Polecam
0
0