Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zenon - opinia Do wykonania prac w łazience, w tym wymiany wanny na kabinę prysznicową,...
~Zenon
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 marca 2023

Piotr - opinia wątek zamknięty Wszystko w jak najlepszym porządku brak zastrzeżeń bardzo dobry kontakt z...
~Piotr
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 listopada 2020

Wściekła córka - opinia wątek zamknięty ja natomiast nie polecam tej firmy. moi rodzice w podeszłym wieku dostali...
~Wściekła córka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 listopada 2020

MarcinK - opinia wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam usługi firmy Dedal. Remont łazienki wykonany...
~MarcinK
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 lutego 2020

Remont wątek zamknięty Firma godna polecenia super współpraca
~Ignacy
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 marca 2019

Rob wulkanizacja Robert Śnieżko - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam Pana Marcina i jego ekipę. Remont domu wykonany starannie i...
~Rob wulkanizacja Robert Śnieżko
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 marca 2017

Współpraca wątek zamknięty Polecamy usługi firmy Dedal - od kilku lat korzystamy z powodzeniem z usług...
~NZOZ Jaskółka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 września 2016

Polecam! wątek zamknięty Zdecydowanie polecam firmę Dedal! Ekipa od zadań specjalnych - uratowali mi...
~Paulina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 lipca 2016

Polecam Firmę Dedal wątek zamknięty Zdecydowanie polecam firmę DEDAL Pana Marcina Klawona. Wykonał u mnie...
~PIOTR
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 maja 2016

Polecam firmę Dedal. wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z jakości prac wykonanych przez firmę DEDAL
~kamil
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 marca 2016

Firma godna polecenia wątek zamknięty Remont z Panem Marcinem to przyjemność. Gorąco polecam
~Bożena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 lutego 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry