Deepbusters

Nurkowanie

Rumia, Tysiąclecia 12

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
DNL - ocena Profesjonalne wprowadzenie do nurkowania, instruktorzy pomocni na każdym...
~DNL
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 3 października 2023

Emilia Sienica - ocena Bardzo udane szkolenie, podobało mi się. Świetni prowadzący z poczuciem...
~Emilia Sienica
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 26 września 2023

Karolina i Darek - opinia Centrum nurkowe, które odkryliśmy z mężem trochę przez przypadek, a...
~Karolina i Darek
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 17 czerwca 2023

ONX - opinia Kursy techniczne prowadzone na najwyższym poziomie, z pasją i w świetnej...
~ONX
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 16 czerwca 2023

Patryk - opinia Pełen wachlarz możliwości jeżeli chodzi o rodzaje kursów. Super atmosfera,...
~Patryk
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 14 czerwca 2023

Szymon - opinia Szkolenia prowadzone na najwyższym poziomie na każdym etapie rozwoju...
~Szymon
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 13 czerwca 2023

Kamil - opinia Super centrum nurkowe. Najwyższa jakość szkoleń.
~Kamil
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 13 czerwca 2023

Andżelika - opinia Świetna ekipa! Szkolenie na doskonałym poziomie. Bardzo indywidualne...
~Andżelika
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 13 czerwca 2023

Profesjonalizm i sympatyczna atmosfera wątek zamknięty Centrum prowadzone przez sympatycznego człowieka z prawdziwą pasją....
~stary nurek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 maja 2019

Relelacja! wątek zamknięty Świetna zabawa, super atmosfera, indywidualne i profesjonalne podejście do...
~Monika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 lipca 2018

Polecam wątek zamknięty Miałem przyjemność nurkować z tym Panem, m.in. zaliczony kurs AOWD, kilka pod...
~MaRo
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 marca 2013

Kurs OWD wątek zamknięty W wakacje robiłem kurs OWD u tego Pana i jestem bardzo zadowolony....
~Olek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 lutego 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry