Degustatornia

Puby

Gdynia, Świętojańska 130

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jedyne miejsce gdzie kobietę na piwo zabrać można wątek zamknięty Moja przygoda z Domem Piwa zaczęła się już jakiś czas temu... jakże mnie...
~Asia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 maja 2009

pils - opinia wątek zamknięty No cóż. Faktem jest, że miłą dla mnie niespodzianką było otwarcie takiego...
~pils
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2009

wszystko ladnie pieknie, ALE .. wątek zamknięty no wlasnie. krotko mowiac, jezeli chodzi o lokal dla koneserow piwa to nie ma...
~limak
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 7 listopada 2008

jak na piwo to tylko tam wątek zamknięty Jak chcesz iść na piwo ze znajomymi to tylko tam. Różnorodność rodzajów...
~Bzik
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2008

do nikt wątek zamknięty Student ma kompleksy że podpisal się jako "nikt"? I chyba jednak...
~Ktoś
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 czerwca 2008

nikt - opinia wątek zamknięty dzien dobry! w polowie kwietnia wybralismy sie do degustatorni,ktora byla...
~nikt
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 czerwca 2008

Jest fajnie wątek zamknięty do mala: Bardzo dobrze, że rezeracja stolika trwa 15 minut. To jest...
~Eraser
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 maja 2008

nie zle miejsce wątek zamknięty Od pierwszego momentu zafascynowały mnie ilości różnorodnych piw- niesamowite...
~mala
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 29 lutego 2008

Nie aż taki fajny wątek zamknięty Próbowałem się wybrać do tego lokalu z grupą ze studiów (podyplomowych dla...
~Marynarz
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 27 stycznia 2008

ibanezmaniac - opinia wątek zamknięty Brakowało takiego miejsca w trójmieście...
~ibanezmaniac
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 20 września 2007

miejcowka inna niz wszystkie wątek zamknięty Rewelacja na maxa!!!Dziewczyna mnie tam zaprowadzila ostatnio i powiem...
~barteq z gdanska
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 16 marca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
34

postów

31

wątków

do góry