Degustatornia

Puby

Gdynia, Świętojańska 130

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Tragedia wątek zamknięty Kiedyś lokal z dużą ilością różnych piw, obecnie nawet w Żabce wybór 10 razy...
~PG
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2014

sentymentalnie wątek zamknięty To jedyne miejsce w Gdyni do którego mam taki sentyment :) po pierwsze -...
~goś
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 czerwca 2014

Degustatornia bez możliwości degustacji wątek zamknięty Karta piw jak na lokal o takiej nazwie bardzo skromna, durzo większy wybór...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 listopada 2013

A mogłobyć tak pięknie... wątek zamknięty Obsługa tragiczna,nieprofesjonalna,niegrzeczna,stoliki brudne ,mokre, "karta...
~Gośććććć
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2013

Takie miejsce wątek zamknięty To chyba jedno z niewielu miejsc w Gdyni, w którym można poczuć się jak w...
~Kacper
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 października 2012

Super sprawa! wątek zamknięty Jako jedno z nielicznych miejsc w Gdyni czy nawet Trójmieście Dom...
~Bardzo zadowolona klientka.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 października 2012

Zadowolona wątek zamknięty A ja jestem bardzo zadowolona jak i z miejsca tak i z klimatu i obsługi!...
~Pumra
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 lipca 2012

Miłe zaskoczenie... wątek zamknięty Dawno tam nie byłam, zawsze jakoś nie po drodze...a tu zdziwienie...na...
~Gabrysia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 czerwca 2012

Degustatornia!! wątek zamknięty Klimat jedyny i niepowtarzalny, doskonale oddający wizerunek prawdziwego...
~:)
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 czerwca 2012

fajny klimat wątek zamknięty może trudno do nich trafić, ale już u celu czeka nas bardzo przyjemny klimat,...
~hmmm
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 czerwca 2012

Malina - opinia wątek zamknięty Bardzo lubię spędzać tam wieczory ze znajomymi. Obsługa mnie nie zawiodła....
~Malina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 czerwca 2012

Pyszne piwko wątek zamknięty Nie ma się co oszukiwać, każdy znajdzie coś dla siebie i może tego skosztować...
~zibi
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 czerwca 2012

Fatalna obsługa!!!! wątek zamknięty Pan, który obsługiwał nas ostatnio był bardzo chamski, wręcz agresywny. Z...
~asia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 lutego 2012

Obsługa tragiczna..... wątek zamknięty Nie przypadkiem tyle uwag na temat barmana, cham i prostak jakich mało, do...
~smj
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 lutego 2012

Żenada wątek zamknięty Kiedy słyszę hasło - Dom piwa/degustatornia - chciałbym mieć możliwość...
~Piotr
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 stycznia 2012

Lepiej wątek zamknięty Już od dawna chodzę do Degustatorni w Gdyni. Mimo tego, że obsługa...
~Adam
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 stycznia 2012

Dziwni jesteście wątek zamknięty Nie wiem skąd biorą się pomysły na te komentarze. Często bywamy tam ze...
~Kalina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 stycznia 2012

Obsługa :/ wątek zamknięty Degustatornia wydawała mi się bardzo fajnym pubem byłem tam już parę razy...
~Marcin
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 grudnia 2011

Barman wątek zamknięty Witam. Pub w Gdyni super ale barman (blondyn) to się chyba minął z...
~Wolvi
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 grudnia 2011

miejsce dla kazdego wątek zamknięty dla mlodych i starych dla kobiet i meżczyzn .
~kinga
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 listopada 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
34

postów

31

wątków

do góry